Wpis z mikrobloga

Pare dni temu Bartosiak udzielil wywiadu dla Żurnalista pl w ktorym jednoznacznie stwierdzil, ze Polsce potrzebna jest obowiazkowa sluzba wojskowa zarowno dla kobiet jak i mężczyzn. Obowiazkowa sluzba wojskowa dzialalaby m. in. jako srodek odstraszajacy potencjalnego wroga dlatego musimy ja wprowadzic. Żurnalista z kontentem celuje raczej w mlodsza publike, wiec nalezy sie spodziewac szukajacych wymowki Płatków Śniegu. Roszczeniowe "Co mi to panstwo dalo, zeby za niego umierac?" zwieksza sie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja #bartosiak #zurnalista #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko
Borg-Net - Pare dni temu Bartosiak udzielil wywiadu dla Żurnalista pl w ktorym jednoz...

źródło: WP

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: Niestety, państwo zapewniło Ci podstawową edukację i teraz możesz spamować defetystycznymi wysrywami.

w sumie to moja rodzina NIGDY nie dostała żadnego socjalu od państwa, bo zbyt dużo pracowaliśmy...


To zabawne, bo kilka postów niżej pisałeś, że nic nie masz, i że jesteś przegrywem, który to nie chce umierać za deweloperów. #!$%@?, zdecyduj się.

Defetyzm zdecydowanie nie jest postawą pracowitych ludzi. Jest postawą gołodupców, którzy mają wszystko jedno, komu wypinają dupę.
  • Odpowiedz
@jan-mucha00: to jest akurat oczywista oczywistość, czy się lubi Bartosiaka czy nie (ja np. nie lubię) i życzeniowe myślenie nic nie pomoże jak orki poczują słabość
  • Odpowiedz
A w 2022 roku mówił że obowiązkowa służba to przeżytek, bo przecież wystarczy niewielka armia nowego wzoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nateusz1: a no właśnie, miała być mała armia specjalistów z prywatną logistyką do starcia asymetrycznego xD
  • Odpowiedz