Wpis z mikrobloga

Mirasy, po urazie ręki wylądowałem na izbie w szpitalu, na miejscu lekarz stwierdzil co stwierdził i dal skierowanie do poradni POZ do chirurga ortopedy że mam iść za 7 dni na kontrolę, a że nie byłem w swoim mieście to powiedział żeby sie zarejestrować gdzieś u siebie.
Szukałem w #katowice i okolicach ale terminy na wrzesień, tym bardziej że lekarz nie wpisał że na CITO.
Od trzech dni dzwoniłem do poradni przy szpitalu w którym mnie przyjęli, aż dzisiaj się w końcu udało i... termin jest na 10.05 xD

Co z tym zrobić, gdzie można znaleźć jakiś termin żeby ktoś sprawdził tą rękę, aktualnie napierdziela jak to chyba po złamaniu, ale myślalem też o zapytaniu o ortezę.

#medycyna #szpital #lekarz
  • 4
  • Odpowiedz
@Lapidarny: z własnego doświadczenia:
- jeśli to złamanie ręki to koniecznie zrób kontrolę z RTG bo może się okazać że lekarz źle poskładał (albo po prostu źle się zrasta) i nie ma co czekać bo będzie znacznie gorzej
- jak trzeba to idź prywatnie albo na SOR (licz się z czekaniem kilka godzin ale jak trzeba to trzeba). SOR może próbować spuścić Cię na drzewo i wracać tam, gdzie pierwotnie Cię
  • Odpowiedz