Wpis z mikrobloga

  • 0
@Katiee wiesz, nie da sie olewac rzeczy ktore mocno wplywaja na relacje, ja nie mowie o glupotach, tylko o rzeczach ktore dla nas sa oczywiste a dla facetow no nie za bardzo
  • Odpowiedz
@yee__: więcej niż dwie to miałem w tym roku, nic o mnie nie wiesz, wiec po co do mnie piszesz? jeszcze jakieś takie wiadomości z dupy
@stormi masz jakieś problemy? nastoletnie kompleksy biorą górę nad jeszcze słabo rozwiniętym rozumkiem? że piszesz takie gówno wiadomości które nic nie znaczą? albo pisz z sensem albo w ogóle
  • Odpowiedz
@yee__: widzę czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną, nic o mnie nie wiesz i piszesz coś o moich doświadczeniach i to o czym mogę coś mówić na dany temat lub nie, zrób sobie przerwę od pisania, wyjdź na dwór przewietrz się bo widzę coś tam już nie styka w główce

@stormi kolejna wiadomość ni do składu ni do ładu, weź się lepiej tam skup na tym co pani pisze
  • Odpowiedz
@yee__:

robie dokladnie to samo co ty


zacytuj gdzie piszę o Tobie jakie masz doświadczenie w ilu związkach byłeś/aś i.. a zresztą XD nie chce mi się już, pozdro bez odbioru
  • Odpowiedz
  • 1
@michal-skora np ze nie sugerujesz innym osobom, ze jestes wolny nawet dla “beki” i nawet jak ta informacja jest rzucona na jakims zalozmy twitterze co w waszej relacji nic nie zmiani ale i tak, moim zdaniem, tak sie nie robi
  • Odpowiedz