Wpis z mikrobloga

Jutro w DGP będzie trochę o tym nieszczęsnym kredycie na start.

- Nie ma zgody w koalicji co do słuszności tego programu. Przeciwni mają być niektórzy politycy lewicy i PL2050
- według sondażu 45% Polaków woli inwestycje w tanie mieszkania na wynajem
- wśród wyborców koalicji tylko 18% popiera dopłaty kredytowe

Niestety sądzę, iż ci "niektórzy politycy lewicy i PL2050" przeciwni kredytowi 0% to jakieś pojedyncze sztuki. Zbyt dużo fikołków już widziałem w tej sprawie.

#nieruchomosci
waro - Jutro w DGP będzie trochę o tym nieszczęsnym kredycie na start.

- Nie ma zgod...

źródło: GL38cO_WAAILJj3

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro: k---a, wszyscy krytykują, nikt tego nie chce, posłowie na pytanie o kredyt 0% zaczynają gadać o podaży, no ale ku chwale Pana dewelopera trzeba pchać, nawet kosztem własnego poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niestety sądzę, iż ci "niektórzy politycy lewicy i PL2050" przeciwni kredytowi 0% to jakieś pojedyncze sztuki. Zbyt dużo fikołków już widziałem w tej sprawie.


@waro: będzie jak z Gowinem w uchu prezesa: głosuje za, ale się nie cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: "według sondażu 45% Polaków woli inwestycje w tanie mieszkania na wynajem"

Ale to nie jest żadna "inwestycja" tylko kłopot, bo wymaga dopłacania w nieskończoność. Te mieszkanie mogą być "tanie" pod warunkiem dopłaty 80% kosztu czynszu co miesiąc. Kto ma za to płacić?>
  • Odpowiedz
@Jankowalski715: "no ale ku chwale Pana dewelopera trzeba pchać, nawet kosztem własnego poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
Bo to nie jest wcale dla deweloperów. Gospodarka pozostawiona przez PIS jest w tragicznym stanie. Jak stanie budowlanka to będzie katastrofa.
  • Odpowiedz
@waro "45% Polaków woli tanie mieszkania na wynajem" - gdyby mnie zapytali to też bym powiedział, że tak wolę, ale oba pomysły uważam za złe xD
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: To się jeszcze zdziwisz, lewaczki lubią grać pod publikę ale jak da się jakoś w ukryciu przegłosować/aprobować by samemu zarobić lub zyskać - to oczywiście że będą pierwsi. Są największymi hipokrytami. Tak samo jak ładnie mówili o tym że posłownie nie powinni tyle zarabiać a sami głosowali za podwyżkami dla siebie xD Tak samo jak negatywnie wypowiadają się na temat rynku mając X nieruchomości. Klasyczek lewactwa.
  • Odpowiedz