Wpis z mikrobloga

Dlaczego antyukraińskie i prorosyjskie środowiska często argumentując że Ukraina to zły kraj mówią że Ukraina to najbardziej skorumpowany kraj świata, jednocześnie nie podając żadnych źródeł natomiast dane pokazują że Ukraina jest o wiele mniej skorumpowana od Rosji i na przykład w jednym z najbardziej znanych rankingów badających korupcję na świecie, a mianowicie Transparency International Ukraina jest na 104 pozycji , natomiast Rosja 141 i to Rosja jest jednym z najbardziej skorumpowanych krajów świata. Czyli Ukraina to pralnia pieniędzy, ale Rosja to porządek i wartości?

Źródło : https://www.transparency.org/en/cpi/2023

#wojna #ukraina #rosja #polityka #polska #swiat #ciekawostki #europa
kkecaj - Dlaczego antyukraińskie i prorosyjskie środowiska często argumentując że Ukr...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-04-23 21-33-42

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Dlaczego antyukraińskie i prorosyjskie środowiska często argumentując że Ukraina to zły kraj mówią że Ukraina to najbardziej skorumpowany kraj świata,


@kkecaj: Bo sa dzieciakami, ktore swiata poza internetem nie widza i chca trollowac zlych ukrobotow, bo sa przeciwko mainstreamowi.
Ciekawe co beda robic w okopie pod bialymstokiem za kilka lat.
  • Odpowiedz
często argumentując że Ukraina to zły kraj mówią że Ukraina to najbardziej skorumpowany kraj świata


@kkecaj: Pierwsze słyszę. Raczej mówią, że Ukraina jest po prostu jest skorumpowana, a na pewno bardziej niż Polska. Twój argument to chochoł.

Czyli Ukraina to pralnia pieniędzy, ale Rosja to porządek i wartości?


Tego też raczej nikt nie powiedział. A już na pewno nie na Wykopie, bo takie twierdzenie zostałaby tutaj szybko obśmiane. To z kolei
  • Odpowiedz
  • 0
@jl23: Piszesz do mnie że nikt czegoś nie napisał bo na Wykopie tego nie widziałaś i to chochoł to jakaś żenada i absurd, bo ja widzę to często na zagranicznych portalach społecznościowych, w komentarzach na Youtube i na Twitterze. To że ty czegoś nie zaobserwowałaś to nie znaczy że to nie istnieje (nie jesteś pępkiem świata). A prorosyjskie i antyukraińskie środowiska to nie są żądni specjaliści kierujący się żelazną logiką i
  • Odpowiedz
Piszesz do mnie że nikt czegoś nie napisał bo na Wykopie tego nie widziałaś i to chochoł to jakaś żenada i absurd, bo ja widzę to często na zagranicznych portalach społecznościowych, w komentarzach na Youtube i na Twitterze. To że ty czegoś nie zaobserwowałaś to nie znaczy że to nie istnieje (nie jesteś pępkiem świata).


@kkecaj: Wszak mówimy o Wykopie, prawda?

Chyba że używasz Wykpou, by odpowiadać na posty z Twittera.
  • Odpowiedz
  • 0
@jl23: Jestem pragmatykiem i wiem że większość ludzi nie będzie czytało 5 stronnicowych analiz więc podałem zwięzłą informację wraz ze źródłem, a co do tego że na Wykopie odnoszę się do innych części internetu to co w tym dziwnego? Dużo ludzi korzysta równolegle z wielu portali społecznościowych. Nie wiem czy są ludzie którzy korzystają tylko z Wykopu bo nawet znaleziska i filmy prawie zawsze przenoszą do innych źródeł ( YouTube, Twitter,
  • Odpowiedz
@kkecaj: Być może jesteś pragmatykiem, ale raczej nie czytasz zbyt dobrze ze zrozumieniem.

Odpowiadasz na bezcielesny twitterowy wątek na Wykopie. Na tym polega ten chochoł.

Nikt poważny nie nazwie Ukrainy najbardziej skorumpowanym krajem świata, więc nie ma wokół tego tematu nawet żadnej konkretnej dyskusji. Wyczuwasz na Twitterze jakąś tam intencję uderzenia w wizerunek Ukrainy, więc postujesz na Wykopie post, który z założenia walczy z czymś, co nie istnieje.

To tak, jakbyś
  • Odpowiedz