Wpis z mikrobloga

99 818,62 - 5,00 = 99 813,62

5km/21:03/średnie tempo 4:12
szybki trening, dziś brak czasu, jutro coś dluzej będzie na bieżni

pytanie do użytkowników garmina, mam zegarek Garmin 265 i problem z mierzeniem tętna, czy mozna do tego zegarka dokupić jakiś pas? widziałem na allegro jakieś zamienniki, czy to wgl zadziała z tym zegarkiem?

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
  • 12
  • Odpowiedz
@skeeto666: Każdy pasek tętna podłączyć do tego zegarka. Nie musisz kupować oryginalnego Garmina, może być nawet jakiś chińczyk z aliexpress ważne żeby komunikował się po ant+ lub bluetooth. Tętno z paska jest wyświetlane na zegarku zamiast tego mierzonego z nadgarstka.
  • Odpowiedz
@skeeto666: Używałem wczoraj pierwszy raz, bo dopiero dostałem. To jest to samo co droższy Magene. Poczytaj, jest dużo recenzji. Działać działa, ale muszę potestować na szybkich biegach, póki co mam wrażenie że mi to nie potrzebne, bo Epix Pro ładnie jak dotąd pokazuje próg i całą resztę... ale to się jeszcze okaże.
  • Odpowiedz
@skeeto666: Garmin ma od jakiegoś czasu straaaszne problemu z mierzeniem tętna. U mnie działa wyłaczenie i włączenie zegarka tuż przed aktywnością. Jeśli tego nie zrobię, to z reguły max tętno mam w okolicach 150 i więcej nie dźwignie, ew. nagle zrobi się wyjazd w okolice 180 i tak już zostanie.

Po resecie pokazuje zawsze dobrze.
  • Odpowiedz