Wpis z mikrobloga

@irolslozok:

A co ma facet do zaoferowania oprócz prącia? XD tak samo durne pytanie.

I co to za oferta "uległości"? XD jak można tego chcieć w ogóle, co wy chcecie mieć dziecko albo zwierzę w kobiecie? XD ja uległa nie jestem i nie zamierzam być i też są tacy co takich kobiet nie chcą, więc nie wypowiadaj się za innych mężczyzn.

Sama bym preferowała uległego mężczyznę.
  • Odpowiedz
@daeun: raz na tydzień wystarczy, jak kobieta ma niskie libido się zmuszać nie będzie a jak ma się zmusić to facet musi zadbać o grę wstępną, żeby się podnieciła i sama później chciała. Przecież baba nie wypnie doopy w połowie robienia pierogów myśląc w trakcie seksu, czy jej farszu starczy.
  • Odpowiedz
@irolslozok: co ty mi tu za głupoty piertolisz xD przecież to co wymieniłeś to oboje sobie zapewniają, kobieta również pracuje, samo to że mieszkają razem i ona dba o dom gdy go nie ma to jest to stabilizacja, a ochronę przed czym? Dzikich zwierząt nie ma a napastnik może ją napaść nawet jak wraca ze sklepu a facet jest w pracy a nie przy niej. Jedynie gdy mają dzieci to
  • Odpowiedz
Z resztą dla was to że facet podejmuje decyzje to dla was jest to korzyść dla kobiety z bycia w związku zamiast uznać to za przejaw przemocy.


@AlienFromWenus: Gdzie wy nie widzicie przemocy?

Sama bym preferowała uległego mężczyznę.


Bo z innym byś sobie nie poradziła( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz