Wpis z mikrobloga

#tinder Witam, Mirki mam ogromny problem z taką laska, która poznałem na badoo sami wiecie jak hipergamia skoczyła z braku laku umówiłem się z grubaska na loda miała fajne cycki, ale po prostu ona jest ulana i wstydziłbym się z nią pokazać na mieście sam o siebie dbam chodzę na siłownię stosuje dietę, ale Wacek mnie zasiedział, bo od 6 miesięcy jestem singlem i nie miałem kobiety to mówię #!$%@? z braku laku niech będzie spotkaliśmy się dwa razy i teraz ona mi pisze, że ona się zakochała we mnie i chciałaby coś więcej powiedziałem jej, że nic z tego nie będzie, bo nie szukam związku itd. zablokowałem ja, a ona zaczęła nachodzić mnie na mieszkaniu jakieś telefony dostaje z innych numerów SMS-y proszę was co mam zrobić pomóżcie już nigdy nie wejdę na żaden portal randkowy Jard co ja wykonałem w ogóle…
  • 21
  • Odpowiedz
@Dejw983 Czyli najpierw szukasz darmowych przyjemności, a teraz masz problem z zakochaną grubaską? Ja #!$%@?, może w końcu przemyśl, czy życie to wybór między lodami a miłością, zamiast potem narzekać pod haslem #przegryw na brak opcji... ci mężczyźni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dejw983: Uważaj byku, po to wymyślili hotele. Z lafiryndami trzeba umawiać się w innym mieście. Nie pokazuj swojej nory. Jedyne co ci zostało to bilet do Argentyny albo bycie zjedzonym przez potężne prosię z spoko cyckami. Też kiedyś wziąłem Bazyla. Postawiła kebaba loda i potem jeszcze loda w furze. Potem do domu pojechałem od razu. Nie ma co ryzykować.
  • Odpowiedz
@Dejw983: powiedz że się z nią ożenisz jak schudnie 30kg. Uratujesz jej zdrowie i nie będziesz musiał się jej wstydzić. Wszyscy zadowoleni.
  • Odpowiedz
psychiczna jakaś jak po dwóch spotkaniach się zakochała


Nie wiesz za bardzo, na czym polega różnica w hormonach przywiązania między różowymi a niebieskimi prawda?
Dlatego właśnie laski, które umawiają się patusami na ONS nie nadają się do długoterminowych relacji.
  • Odpowiedz