Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznałem świetną dziewczynę. Z twarzy jest bardzo atrakcyjna, wykształcona i na poziomie. Oboje wpadliśmy sobie w oko oraz mamy wiele wspólnego, tylko ma bardzo dużą nadwagę. Kilka lat temu była wyraźnie szczuplejeza.

Czy warto angażować się w taki związek? Czy jest szansa, ze schudnie? Niby twierdzi, że ma zacząć ćwiczyć. Gdyby nie waga, byłaby idealem. Sam już nie wiem........

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: komórki tluszczowe nie znikają, tylko zmniejszają objętość, po jakimś czasie głównie po ślubie zaleje się tłuszczem niczym świnia na niedzielę palmową, nie ładuj się w to miras
  • Odpowiedz
@mirko_anonim otyłość, jeżeli nie spowodowana chorobą to problem siły woli, a dokładnie jej braku. Grubas się niewiele różni od alkoholika, n-------a czy hazardzisty, po prostu nie może się powstrzymać od innej rzeczy. Jasne, może z tego wyjść ale trudność możesz sobie porównać do nauczenia alkoholika przestania picia. Nawet gdy się uda to jest spore ryzyko nawrotu.

Podsumowując, nie wiem rób co chcesz xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 90% kolezanek z czasow szkolnych jest teraz srednio +30kg nie wiem jak ich faceci na to pozwolili zeby sie tak rozpasały ()
Nie jestem wymagajacy od kazdej figury modelki ale jesli w wieku 20 lat wazysz 55 to majac 30 nie powinnas wazyc 85. A gadanie ze zostalo po ciazy to brednie, znam kilka kobiet ktore po 2 dzieci wygladaja jak przed ich urodzeniem. Jak
  • Odpowiedz
kobieta to twoja wizytowka tak jak i auto. Jak jezdzisz gratem to za niedbalucha ciebie uwazaja, jak prowadzasz sie z kims kto nie potrafi o siebie zadbac to kazdy wie ze moze ci sprzedac hulajnoge bez kolek a ty i tak nia badziesz jezdzil bo nie przywiazujesz uwagi do tego czy cos jest zepsute czy nie.


@pomozwsprawie: Ktoś nam tu ze średniowiecza zwiał ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz