Wpis z mikrobloga

@mickpl: no, ale nie jest to trolling? Zwłaszcza twoje wpisy, po tym jak obsrałeś zbroję. Nie zmienia to faktu, że trolling może być korzystny, co się dzieje w przypadku bk0, który jest kretyńskim programem
  • Odpowiedz
jak pytania odnośnie kredytu 0% można nazwać trollingiem?


@Defined: Starszy uzytkownik internetu po prostu skojarzyl ze trolling = pisanie przez trolle, a to calkiem co innego.

@rzuf22: Ale jego wpisy to nie jest trolling, kek. Trolling to jest np. profil Koalicji Deweloperskiej.
  • Odpowiedz
@rzuf22: skandal że wyborcy się skrzykują żeby zadawać pytania swoim przedstawicielom na temat procedowanych ustaw. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę hejtu i trollingu xD
  • Odpowiedz
@mickpl: tak, jestem jedną z 50k osób, które zagłosowały na ciebie Petru dzbanie (ostatnie miejsce na warszawskiej liście tuż na Urszulą Hołownią) i mam pytanie dlaczego 2050 popiera to patologiczne pisowskie rozdawnictwo? Pewnie dla ciebie jestem trollem?
  • Odpowiedz
jaki ten Rysiu to jest #!$%@? debil, masakra xD


@In_thrust_we_trust: Nie ma większych debili od (biernych) wyborców koalicji którzy do dzisiaj mają kompletnie w dupie (niemal dosłownie) wszelkie konkrety i zmiany za którymi głosowali. Za tym całym entuzjazmem który szedł ze zmianą władzy. Co więcej, nawet nie mają żalu że nic się nie zmieniło, a jest nawet gorzej. Nikt za nikogo nie gania, nikt nikogo nie krytykuje.

Petru nie jest debilem,
  • Odpowiedz