Wpis z mikrobloga

18 letni cykl, który dotyczy rynku nieruchomości, obejmuje cztery fazy, które zazwyczaj następują kolejno po sobie. To pierwsza faza, występująca niedługo po kryzysie. Wówczas pustostan spada, a wraz z rosnącym popytem i niższymi kosztami dotyczącymi inwestycji, firmy rozszerzają swoją działalność.
Także radzę wynająć niż kupować własny lokal czy dom, a po spadkach 2025/26 zapraszam na zakupy po cenach promocyjnych( ͡° ͜ʖ ͡°)
human25 - 18 letni cykl, który dotyczy rynku nieruchomości, obejmuje cztery fazy, któ...

źródło: image-131

Pobierz
  • Odpowiedz
@jestem_soba: ja z ojcem obserwowaliśmy i byliśmy zainteresowani kawalerką. Wcisnął mi kit żeby nie remontować mieszania tylko przejść do mniejszego jak sam mieszkam a stare pod wynajem.
No cóż plany bombki strzelił bo jak pół roku temu było 9k za m2 to teraz chcą 14k.
Pół miliona za kawalerkę i to w zg? Ciekawe skąd takie sume mam wytrząsnąć xD
  • Odpowiedz
ceny leciały na koniec 22 potem przyszedł 23 wiosna i propozycja kredo 2% i ceny up


@wersalski_kasztaniQ: dziwnym trafem sprzedalem z 2.5k/m2 przebitki wzgledem zakupu z 2021. te spadki sa marginalne, w dlugim wymiarze i tak ceny leca. grono ludzi, ktorzy moga sie ubiegac o bk2% czy 0% sie ciagle kurczy.
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ bo musialem, a analiza wsteczna zawsze skuteczna xD na swiecie dzieja sie rozne scenariusze. Ty za to twierdzisz, ze wtedy ceny spadaly. bylem aktywnym obserwatorem nieruchow az do konca ubieglego roku i ze spadkowiczow mozna tylko sie zasmiac.
  • Odpowiedz
Witam przy poniedziałku w uśmiechniętej Polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla szerszego kontekstu: mieszkanie w stanie deweloperskim w budynku z lat 2000, lokalizacja Warszawa Targówek. Dodam, że w grudniu 2023, czyli kilka miesięcy temu kosztowało coś ok. 730k.


@jestem_soba 10 lat temu kupiłem 60m2 za 280k i mówiełem że ci co kupili 5 lat wcześniej to mieli szczęście:)
z minusów to to że na jagodnie:D
  • Odpowiedz