Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może ktoś wie, co się stało z moim przyjacielem farbowaniem? Ostatnio zerwał ze mną kontakt, miał ksywę farbowaniec, pisaliśmy ze sobą na Discord, a nagle wszedł na TikTok i zrobił z siebie bananowego Oskarka! Co jest grane?

Nikt nie wie, co mu się stało. Ostatnio dostał bana na Wykop.pl, ubiera się w szerokie spodnie, białe buty, czapki typu TikTok… Zmienił gwałtownie swoje wypowiedzi, awatar i zachowanie. Co się dzieje z moim przyjacielem? Czy ktoś wie, co mu jest?

Może to jakaś faza, może potrzebuje zmian? Ale tak nagle, tak gwałtownie? Czy moja obecność mu przeszkadzała? Czy znalazł nowych przyjaciół, którzy inaczej go traktują?

Nie wiem, co myśleć. Nie chcę go stracić, ale kompletnie nie rozumiem, co się z nim dzieje. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł, co mogło się stać z moim przyjacielem farbowaniem? Czy to tylko jakaś przelotna moda, czy coś więcej?

Ktoś wie co z @farbowanylisek? jeśli tak niech napisze!

#mirkopomusz #pomocy #kiciochpyta #pytanie #corobic



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Rozmawiałem z mamą farbowanca - wczoraj popełnił samobójstwo. Podobno jakiś natarczywy zj,eb uważał się za jego przyjaciela i on poprostu tego nie wytrzymał. Wyskoczył z okna w piwnicy... [*]
  • Odpowiedz