Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj podczas kłótni matka nazwała mnie dziwakiem bo nigdy nie miałem dziewczyny mimo że mam 25 lat. Nie wytrzymałem i wykrzyczałem jej że to nie moja wina jak wyglądam i że żadna nigdy nie dała mi oznak że jest mną zainteresowana. Na co ona że przecież jestem fajny i przystojny. To musiałem ją uświadomić jak jest że na pewno nie jestem przystojny ponieważ mam
zakola
odstające uszy
nieurodziwą twarz
wyłupiaste oczy
nos jak ziemniak
jestem niski (1.69 here)
lekka nadwaga
Matka oczywiście że przesadzam i dodała jeszcze próbował kogoś poznać. No to jej mówię czy byłaby zainteresowana gościem który
nie ma własnego mieszkania
mieszka z rodzicami
pracuje w fabryce smrodu z minimalną
bez wyższego wykształcenia
nie ma oszczędności
Na koniec dodałem że wolę najgorszą prawdę od najsłodszego kłamstwa po czym wyszedłem.
Od zawsze byłem sam i nawet nie zamierzam nikogo szukać bo wiem jak to się skończy z moim wyglądem. Oczywiście matka obrażona. Z jednej strony wiem że ona chyba musi tak mówić bo jestem jej synem ale wolałbym żeby przejrzała na oczy i zobaczyła jak jest.
Mirki też tak macie że rodzice wciskają wam kit na temat waszego wyglądu ?

#przegryw
#blackpill
#redpill
#logikarozowychpaskow
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Twoja mama przede wszystkim widzi że już pora żebyś się usamodzielnił, a dziewczyna może być pretekstem. Masz 25 lat, już pora na samodzielne decyzje i życie.
Ps. Mama tak mówi o tym że jesteś przystojny bo dla niej po prostu tak jest.
  • Odpowiedz
wytrzymałem i wykrzyczałem jej że to nie moja wina jak wyglądam i że żadna nigdy nie dała mi oznak że jest mną zainteresowana.


@mirko_anonim: Jezeli tylko brak urody jest przeszkoda w poznaniu dziewczyny, to ty jestes w błędzie.
Twoi rodzice nie sa odpowiedzialni za twoje nieogarnięcie życiowe jak i nadwagę. Zmień w życiu to co możesz, a zobaczysz jakie skutki to za sobą poviągnie. Życzę ci szybkiego przejrzenia na oczy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: weź rower i pojedź nim na siłownię poćwicz, wróć rowerem i tak do usranej śmierci, w pewnym momencie twoja twarz będzie odchudzona i zobaczysz zmiany, zaprzyjaźnij się z fryzjerem, przetrzyj jakimś alkoholowym brutalem twarz i smaruj kremem nawilżającym, nikt cię nie polubi jeśli najpierw samego siebie nienawidzisz
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: Ale co masz robić? Niski wzrost, małe dłonie, brak majątku - to jest odpad na rynku. Może robić siłownię, przeszczep włosów, itd., ale to nie wpłynie znacząco na zainteresowanie kobiet.
  • Odpowiedz
@cyk21 mam doslownie 4-5cm wiecej niz OP, zakola, w ogolniaku slyszalem ze mam kobiece dlonie, spora nadwage (ponad stowe) a majatek z jakim wszedlem w doroslosc tj. po studiach to 30k kredytu studenckiego xD cale studia zylem za 900zl z czego polowa to oplacenie pokoju. Wiec zylem jak robak. Mimo to moze dziewczyny same nie lgnely (chociaz i to sie zdarzalo xd) ale nie mialem problemu z podrywem. Wiadomo nie kazde randki
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: To załapałeś się jeszcze na świat sprzed apek randkowych. Dzisiaj to działa inaczej. I nie jest to kwestia wiary, tylko to jest fakt, że coraz więcej młodych ludzi czeka samotność.
  • Odpowiedz