Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj podczas kłótni matka nazwała mnie dziwakiem bo nigdy nie miałem dziewczyny mimo że mam 25 lat. Nie wytrzymałem i wykrzyczałem jej że to nie moja wina jak wyglądam i że żadna nigdy nie dała mi oznak że jest mną zainteresowana. Na co ona że przecież jestem fajny i przystojny. To musiałem ją uświadomić jak jest że na pewno nie jestem przystojny ponieważ mam
zakola
odstające uszy
nieurodziwą twarz
wyłupiaste oczy
nos jak ziemniak
jestem niski (1.69 here)
lekka nadwaga
Matka oczywiście że przesadzam i dodała jeszcze próbował kogoś poznać. No to jej mówię czy byłaby zainteresowana gościem który
nie ma własnego mieszkania
mieszka z rodzicami
pracuje w fabryce smrodu z minimalną
bez wyższego wykształcenia
nie ma oszczędności
Na koniec dodałem że wolę najgorszą prawdę od najsłodszego kłamstwa po czym wyszedłem.
Od zawsze byłem sam i nawet nie zamierzam nikogo szukać bo wiem jak to się skończy z moim wyglądem. Oczywiście matka obrażona. Z jednej strony wiem że ona chyba musi tak mówić bo jestem jej synem ale wolałbym żeby przejrzała na oczy i zobaczyła jak jest.
Mirki też tak macie że rodzice wciskają wam kit na temat waszego wyglądu ?

#przegryw
#blackpill
#redpill
#logikarozowychpaskow
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
  • Odpowiedz
@cyk21 swoja droga to co napisales to kolejna wymowka, zeby tylko nie wziac spraw w swoje rece. Ja nie mam zamiaru przekonywac do zmiany nastawienia, jedynie daje wskazowki a co z tym zrobicie to wasza sprawa. A nawet jak moje wskazowki nic nie dadza to z drugiej strony plakanie na wykopie tym bardziej ;)
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: A o czym jest temat wątku? Na pewno nie o tych, którzy są w związku z kobietą znalezioną na apce.

Statystycznie jesteś odpadem, OP opisał swoje doświadczenie, które potwierdza to co pokazują badania i doświadczenie życiowe: brzydcy i biedni ludzie są odpadem na rynku randkowym.
  • Odpowiedz
@cyk21 temat watku jest taki, ze ludzie z cechami (fizycznymi) jak moje nie maja szans na kobiete co jest bzdura. Malo tego, oprocz mnie znam mnostwo gosci co wygladaja nawet gorzej niz ja i tez raczej na powodzenie nie narzekali. Malo tego, znam goscia co wyglada doslownie jak Przemcel i tez ma bardzo ladna dziewczyne. Wiesz dlaczego? Bo jemu nikt nigdy nie powiedzial, ze nie ma na to szans. Wam natomiast tak
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: Fikoł logiczny to robisz właśnie ty: skoro masz powodzenie, to tylko potwierdza, że twój wygląd jest dużo lepszy niż opisujesz, a OP opisał, że ma zerowe powodzenie, co potwierdza, że pewnie jest nieakceptowalnie brzydki.

Twoje doświadczenie i OP'a nie ma żadnej części wspólnej choć próbujesz myśleć, że tak nie jest.
  • Odpowiedz
@cyk21 no tak, moja wersja niszczy wasza narracje wiec na pewno klamie xd pisalem, ze znam goscia co wyglada doslownie jak przemcel i ma atrakcyjna zone ale to juz ominales.op napisal, ze zadna nie dala mu oznak zainteresowania, a nie ze ma zerowe powodzenie. dziewczyny z reguly nie daja oznak zainteresowania dopoki nie podejmiesz pierwszego kroku. Wam sie da pomoc ale wy po prostu tego nie chcecie, bo wygodniej miec wymowke niz
  • Odpowiedz
masz trochę racji w tym co piszesz ale to że facet brzydki może mieć powodzenie to przegioles podobnie jak z tym przemcelem i ładna dziewczyna xd chyba że dla ciebie kazda jest ladna. Tylko chad może mieć powodzenie reszta musi pajacowac żeby cokolwiek ugrac a im jesteś brzydszy tym bardziej musisz pajacowac, chad może być nawet bezrobotnym 30latkiem na utrzymaniu mamusi a i tak nie wpłynie to na niego
  • Odpowiedz
@pymbelak nawet chad bedac bezrobotnym na utrzymaniu mamusi nie zbuduje relacji a ja caly czas o tym mowie a nie o przeleceniu obiektu seksualnego. Z tym przemcelem nic nie przegialem, serio tak gosciu wyglada i serio ma atrakcyjna zone ale ja rozumiem, ze nie uwierzycie w nic co niszczy wasza narracje bo musielibyscie zmienic swiatopoglad i przestac szukac wymowek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: ja nie szukam wymówek bo ruchanie potrafię sobie ogarnąć a związki mnie nie interesuja, kiedyś byłem nawet 5 lat w jednym. Ja poprostu obserwuje rzeczywistość a ten kumpel chad to coś co mnie zblackpillowalo. Nigdy nie widziałem kogoś jak przemcel z ładną dziewczyną dlatego nie wierzę w to co napisałeś, kumple jakich miałem z aparycja podobna do przemcela byli notorycznie odrzucani przez kobiety
  • Odpowiedz
@pymbelak no to przykro mi, ze nie wierzysz w zjawiska dopoki nie zobaczysz ich na wlasne oczy, musisz w wiele rzeczy nie wierzyc. Coz… nie moja rola jest przekonywanie Cie. Te wszystkie pillowe bzdury owszem istnieja ale nie na taka skale jak sie probuje ludziom wmowic. To tak jakbym zaspamowal artykulami o pogryzieniu dzieci przez psy bo przeciez bez problemu takie znajde i probowal wmowic, ze wszystkie psy gryza dzieci
  • Odpowiedz