Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przez długi czas byłem konserwatywny w swoich poglądach dotyczących migracji z #ukraina. Swoje zdanie zmieniłem o 180 stopni widząc, jak #gospodarka Polski rozwija się dzięki ich napływowi. Dla przykładu: Ukraińcy biorą te działki, które nas najmniej interesują. Jeżdżą po najtańszych stawkach Uberami, więc my płacimy mniej niż u taksiarza, sprzątają biura i klatki schodowe, więc mamy czyściutko, albo pracują jako fryzjerzy, dzięki czemu kolejki się zmniejszają. Często też pracują jako lekarze, dzięki czemu nie trzeba czekać na wizytę aż tak długo.
Druga sprawa, to Ukrainki...Sam swoją #ex zostawiłem dla pięknej, naturalnej, słowiańskiej Ukrainki. Uroda Ukrainek jest naprawdę niesamowita, są naturalne, mają bardzo ładnie zaszczepiony tradycyjny model rodziny. W skrócie. Ukrainki są o wiele lepszym materiałem na żony niż #polki i serdecznie polecam każdemu z #przegryw zaznajomić się właśnie z Ukrainką ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozowepaski #takaprawda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ogólnie sam utrzymuję kontakt z kobietami wyłącznie Ukrainkami. I się zgodzę, lepszych kobiet nie spotkałem. Z Polkami, to nie raz miałem konflikty i awantury, a z Ukrainkami? Zawsze miłe i pogodne, bez problemu się z nimi spędzę fajnie czas, obecnie taką jedną staram się "zdobyć", do tego uroda kilka klas wyższa niż Polki, poza tym te które tutaj przyjechały, to raczej nie patologia i nawet te nastoletnie na
  • Odpowiedz
pięknej, naturalnej, słowiańskiej Ukrainki. Uroda Ukrainek jest naprawdę niesamowita, są naturalne, mają bardzo ładnie zaszczepiony tradycyjny model rodziny. W skrócie. Ukrainki są o wiele lepszym materiałem na żony niż #polki i serdecznie polecam każdemu z #przegryw zaznajomić się właśnie z Ukrainką


@mirko_anonim: słaba zarzutka xD
  • Odpowiedz