Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #p0lak #polska #blackpill #incel #przegrywpo30tce

Polecam przeczytanie listu od czytelniczki na temat jej związków z p0lakami - jak widzicie to nie tylko opinia moja czy @WyzwolonaPodrozniczka że w Polandii nie ma mężczyzn na poziomie, a kobiety są o wiele bardziej rozwinięte i adaptują się lepiej do aktualnych czasów, podczas gdy p0lscy meżczyzni mentalnie siedzą w zeszłym wieku, bo przeciez facet nie musi o siebie dbać :))

— Jak tylko poczuł się przy mnie dostatecznie swobodnie, na spotkania zaczął przychodzić w przepoconych koszulkach, a zęby mył może raz na tydzień. O oparach z otwartych ust nie wspomnę. Kiedyś prawie zwymiotowałam, kiedy chciał mnie pocałować. Był wykładowcą na uczelni wyższej w Warszawie, miał 36 lat i woził brudną bieliznę swojej mamie do prania co weekend — pisze czytelniczka w liście do Onetu.

https://kobieta.onet.pl/zwiazek/polki-nie-znajda-w-naszym-kraju-partnerow-na-swoim-poziomie-szkoda-mi-ich/
Mamaboss - #p0lka #przegryw #p0lak #polska #blackpill #incel #przegrywpo30tce

Poleca...

źródło: IMG_0043

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: Tutaj tradycyjnie funkcjonuje ta niepisana zasada, zobacz że tak śmierdzą najczęściej typowe Jany z nieogolonymi paszyskiem, w koszulce żonobijce. A do tego ten odór nieumytych zębów, tanich fajek i alkoholu… obrzydliwe
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie mają kiepskich genow poprostu zachód wcześniej zaczol faszerować ludzi chemia, pamiętam 15 lat temu jak wyjechałem na zachód i zauwazylem że tyle ładnych i wysokich ludzi a u nas tacy ludzie to rzadkosc. W młodych rocznikch to samo jest i u nas a tak w ogóle jak Polacy mają te niby słabe geny to przecież Polki również bo to one rodzą tych Polaków

Jesteś zaślepiona bo widzisz tylko wady
  • Odpowiedz