Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #p0lak #polska #blackpill #incel #przegrywpo30tce

Polecam przeczytanie listu od czytelniczki na temat jej związków z p0lakami - jak widzicie to nie tylko opinia moja czy @WyzwolonaPodrozniczka że w Polandii nie ma mężczyzn na poziomie, a kobiety są o wiele bardziej rozwinięte i adaptują się lepiej do aktualnych czasów, podczas gdy p0lscy meżczyzni mentalnie siedzą w zeszłym wieku, bo przeciez facet nie musi o siebie dbać :))

— Jak tylko poczuł się przy mnie dostatecznie swobodnie, na spotkania zaczął przychodzić w przepoconych koszulkach, a zęby mył może raz na tydzień. O oparach z otwartych ust nie wspomnę. Kiedyś prawie zwymiotowałam, kiedy chciał mnie pocałować. Był wykładowcą na uczelni wyższej w Warszawie, miał 36 lat i woził brudną bieliznę swojej mamie do prania co weekend — pisze czytelniczka w liście do Onetu.

https://kobieta.onet.pl/zwiazek/polki-nie-znajda-w-naszym-kraju-partnerow-na-swoim-poziomie-szkoda-mi-ich/
Mamaboss - #p0lka #przegryw #p0lak #polska #blackpill #incel #przegrywpo30tce

Poleca...

źródło: IMG_0043

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Mamaboss: jaki ksenofobiczny artykuł, ciekawe czy narodowość jest tu potrzebna
dla mnie zwykła obyczajówka, baba nie potrafi stworzyć trwałej relacji
der onet już powinien sobie darować jazdę po Polakach, inaczej kara, mowa nienawiści itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@AlekGames: Oczywiście, to całkowicie normalne, że dorosły facet nie myje regularnie zębów i wozi brudne gacie do mamy :)))) i z takim facetem mamy zakładać rodzinę :)) A dlaczego miałyby takie artykuły nie powstawać? Wszystko się zgadza w 100% odnośnie p0lakow - są brzydcy, śmierdzą i nie umieją nawet po sobie sprzątnąć :))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: jesteś autorką tego artykułu? ja znam również kobiety o których mogę to samo pomyśleć co piszesz, jednak to jest jakiś procent społeczeństwa

kreujesz antagonizmy, jesteś toksyczną osobą.
  • Odpowiedz
@Mamaboss wrzucanie wszystkich do jednego worka, bardzo dojrzałe i inteligentne podejście, jak dobrze że "WSZYSTKIE kobiety to worki na spermę" i nie ma co ich słuchać... Weź ty się typiaro zastanów co ty piszesz bo czymś takich utwierdzasz chłopów czytających takie wysrywy że rzeczywiście kobiety nadają się tylko właśnie na worki na spermę...
  • Odpowiedz
  • 0
@ZabawnyTypek: Gdyby tak nie było, to takie artykuły by nie powstawały. Jednak ten tekst ma bardzo dużo wspólnego z rzeczywistością, praktycznie każde kobieta w Polsce odpowie, że p0lacy o siebie nie dbają :)
  • Odpowiedz
@Mamaboss a prawie każdy mężczyzna w Polsce powie że p0lki się puszczają, co więcej mężczyzna się może doprowadzić do porządku a taka p0lka będzie #!$%@? już zawsze... Serio dalej chcesz wrzucać wszystkich do jednego worka?
  • Odpowiedz
  • 0
@ZabawnyTypek: A co mnie interesuje zdanie p0lskich mężczyzn? Nic kompletnie, bo nie jestem nimi w ogóle zainteresowana :)))) możecie sobie myśleć co chcecie, to nie zmieni podejścia większości kobiet do was :))
  • Odpowiedz
@Mamaboss Przytaczając ów artykuł wykazujesz zainteresowanie tym że Polacy nie dbają o higienę a teraz mówisz że nie jesteś nimi zainteresowana, także po co ten twój wpis? A jak ktoś nie dba o higienę to jego sprawa i jego otoczenia więc tym bardzo skoro nie jesteś nimi zainteresowana to nie powinnaś podnosić tego tematu przez swoją osobę
  • Odpowiedz
  • 0
@ZabawnyTypek: Pochodzę z Polski i widzę ile kobiet jest nieszczęśliwych w związkach z p0lakami, a ja staje zawsze po stronie kobiet, Jest to przykre widzieć jak prezentują się polskie pary. Na szczęście coraz wiecej kobiet uświadamia sobie, że nie są zmuszone do związku z p0lskim Janem i mogą sobie same wybierać z kim chcą sypiać czy spędzać czas :)))

Poza tym mój profil to tylko i wyłącznie odpowiedź na wylewający się
  • Odpowiedz
@Mamaboss ta? A ja widzę ile p0lek jest szczęśliwych z Polakami. Jest to bardzo pocieszające jak prezentują się polskie pary że pomimo że mają do wyboru mokebe bez perspektyw to wybierają ogarniętych Polaków.

A jak kobiety nie chcą polskich ulancow (mam nadzieję że mówimy o ładnych i szczupłych kobietach a nie o polskich kobiecych ulancach) to niech szukają takich którzy o siebie dbają, bo takich też nie brakuje ;)
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Autorka sama napisała sobie ten wysryw, a prawda jest taka że polskie kobiety mają ogromny problem z higieną, większy od polskich facetów. U polskich kobiet śmierdzące skarpetki i "przykry zapach" intymny to standard.
  • Odpowiedz
  • 0
@DrCieplak: Mnie wystarczy nieintymny zapach p0lakow w autobusie czy tramwaju, dlatego tez już nie jeżdżę komunikacja będąc w Polandii . Jak widać panowie w 2024 roku nie wiedzą, że kostka mydła i puszka dezodorantu to koszt paczki papierosów, na które jakoś p0lusa stać :))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: To są stereotypy od lat bezsensownie powtarzane przez p0lki. Rzadko korzystam z transportu publicznego ale jak już coś tam śmierdzi to jak p0lka zdejmie buty w pociągu albo samolocie. Jak kiedyś jeszcze spotykałem się z ludźmi to na domówkach jak julki ściągały buty to trzeba było okno otwierać. O kontaktach intymnych nie wspominam.
  • Odpowiedz
  • 0
@DrCieplak: To akurat wiem, że nie wspominasz, bo nie masz czego :))) gdyby tak było jak mówisz, to nie byłoby tyle creepow płacącym Polkom za zdjęcia stopek albo kupujących skarpety :))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Jest jakis odsetek fetyszystów ale dla większości ludzi wdychanie smrodu skarpetek bo witaminka nie mogła się umyć jest mało atrakcyjne. A co do kontaktow intymnych jedna z tych najbardziej walących "tam na dole" śmierdziała zaraz po wyjściu z prysznica więc nie wiem, albo te witaminki jakieś choroby mają albo się nie potrafią porządnie umyć. W polsce jest problem z higieną kobiet większy niż z higieną facetów.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Nic nowego. p0lusy to fleje i oblechy. Nie dość, że genetycznie nie są zbyt urodziwi bo mają kiepskie geny, to jeszcze nie raczą nawet umyć gęby albo zapyziałego flaka. Nie dziwie się, że każda od nich ucieka w popłochu. Jakby byli ostatnimi facetami na ziemi to i tak wolałabym żyć w celibacie :)))
  • Odpowiedz