Wpis z mikrobloga

@tentyp11: Ja mam 40 lat i nie pamiętam w ogóle tej sceny, bo film był na tyle przeciętny, że nie warto było z niego niczego zapamiętywać. No ale jeśli dla kogoś Eurotrip czy inny American Pie, to wyżyny komedii i kinematografii, to nie mam pytań...
  • Odpowiedz
jakby ktoś wrzucil scenę z szarlotka i były pytania z jakiego to filmu. Niektóre rzeczy wydają się aż niemożliwe to nie znania przez 30-40 Latków


@hpiotrekh: potwierdzam, nie oglądałem Eurotripa i Amercan Pie ale te sceny są tak ikoniczne że wiedziałem z jakich filmów są.
  • Odpowiedz
myślę że Scotty nadal nie wie


@xzxzz: haha i matt damon śpiewający wymyśloną piosenkę, która nota bene jest najbardziej popularną wśród "fejkowych" piosenek w filmach
inrzynier - >myślę że Scotty nadal nie wie

@xzxzz: haha i matt damon śpiewający wymy...
  • Odpowiedz
@LukasUK Bardzo fajny i śmieszny film, nie jakiś klasyk ale dobra satyra na stereotypy Europejczyków i Amerykanów. Kilka naprawdę śmiesznych scen jak ta w Bratysławie czy w Amsterdamie.
Jeszcze taka ciekawostka film w znacznej większości był nagrywany w Pradze która udawała różne europejskie miasta
derek25 - @LukasUK Bardzo fajny i śmieszny film, nie jakiś klasyk ale dobra satyra na...
  • Odpowiedz
@LukasUK cały ten wątek to nowy wykop w pigułce. Każdy się wyzywa jak pod blokiem, a posadzić by tych wykopków w jednym pokoju, to by każdy na #!$%@? cichutko siedział i patrzył w podłogę xD
  • Odpowiedz