Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: Jego poplecznicy na twitterze robili z Polski nazistowski kraj jakis czas temu, robiac grunt pod rosyjska inwazje.
Toz to zwykly klamca i populista.
Nikt normalny nie wzywa do zaprzestania wspierania Ukrainy w przypadku kiedy Rosja grozi wojna calej Europie w tym Polsce. Populisci tak maja, robia fikolki propagandowe, ktore nie maja zadnego sensu.
Oddalby nas Putinowi i nawet by sie tym nie przejal.
  • Odpowiedz
Populisci tak maja, robia fikolki propagandowe, ktore nie maja zadnego sensu


@Nedkelly2: Patrz na zdjęcie jakiej wielkiej "ruskiej onucy" natrafiłem. Pompowała przez 15 lat dziesiątki miliardów euro rocznie w gospodarkę Rosji
Thorkill - >Populisci tak maja, robia fikolki propagandowe, ktore nie maja zadnego se...

źródło: Mekler

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nedkelly2 XDDDD

Dużo siedze w ruchu MAGA i #!$%@?łeś chyba Polske z Ukrainą, odbiór Polski był zawsze aż nad wyraz pozytywny

Trump był pierwszym który mówił że polityka Niemiec wzmocni Rosję i skłoni ją do agresji i miał rację
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Nie jest pozytywny, Polska dla MAGA to jest stracony kraj, ktory musi zostac "uratowany" przez konserwatywna Rosje, bo sie nazizm panoszy w Polsce taka jest obecnie narracja w tym srodowisku.
Sam sie krece na GABie i 4chanie, na twitterze tez.

Oni pierwsi zdradza Polske, uwazaja ze nalezy nas zdenazyfikowac.
Pozytywny ten przekaz to byl kilka lat temu albo jak PIS wygral wybory, to tak.
  • Odpowiedz
@Nedkelly2 XDDDDD no też się kręcę i możesz dać jakiś przykład tych teorii?

Nie widziałem ani razu by ktoś nazywał Rosję konserwatywną ani chwalił Putina, co najwyżej gadanie że Biden jest nawet gorszy od niego

Tak samo jak i nie widziałem by ktoś tam miał jakąś negatywną opinię o Polsce, zwłaszcza że patrząc jak głosuje Polonia w US, można się domyślić że była kluczowym elementem przełamania przez Trumpa blue wall na północy
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Nie wiem co Cie smieszy, moze w jakims mainstreamie siedzisz, ale moze to i dobrze ze nie widziales tego co pisza, bo bys zwatpil i sie zalamal.
Tak, oni chca aby Polska byla pod butem Rosji, tak jak kraje baltyckie i Finlandia, o Ukrainie nawet nie wspominajac.
Juz rok temu czy dwa pisali brzydko o nas jak ochotnicy z Polski brali udzial w wojnie na Ukrainie.

Obecnie nie spotkasz ani
  • Odpowiedz
@Nedkelly2 śmieszy mnie że jesteś taki ograniczony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Dostanę ten przykład czy dalej teorie z koziej dupy?

Trump rozpoczął kampanię od wideo w którym nazywa Putina tyranem i zestawił z Kimem oraz Iranem jako wrogów którzy dzięki nieudolności Bidena się śmieją z Amerykanów

Nikt w ruchu MAGA nie mówi źle o Polsce, za to często pojawiają się pojedyczne bardzo pozytywne wpisy z np manifestacji przeciwko
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Jakie teorie?
Przeciez miesiac temu Trump powiedzial, ze moze sobie zrobic co ze chce.
Popatrz sobie na komentarze MAGA odnosnie Ukrainy i polacz kropki, bo ja za Ciebie tego zrobic nie zamierzam. Albo najlepiej idz zapytaj sie samych MAGA o tym co sadza o Polsce i wojnie z Rosja, albo cisza albo blokuja, albo pisza syf i kasuja.
Amerykanie maja nas w dupie, ci z prawej strony szczegolnie nam zycza
  • Odpowiedz
@Nedkelly2 ale co może zrobić co chce? Pisaniem ogóoników nie potwierdzisz swoich teorii

No czytam te komentarze i co? Sam się udzielam w ruchu MAGA i nigdy nie spotkałem się z tym co piszesz i na co dalej nie podałeś żadnego przykładu a ponoć internet jest ich pełen

Aczkolwiek mam świadomość że prawdopodobnie po prostu manipulujesz by wzbudzić tu wrogość do amerykańskiej prawicy lub jeśli ewnetualnie urodziłeś się niedotleniony to po prostu
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Nic nie musze potwierdzac, bo sam sie mozesz przekonac na wlasnej skorze co sadza o nas MAGowcy.

Spytaj sie ich, po czyjej stronie stana i tyle.
Stoja po stronie Rosji, bo Polska jest opanowana przez lewice europejska.
I tak nie jestem przyjacielem magowcow, bo sa naszymi wrogami tak jak Rosjanie, krotka kula ognia ziom
  • Odpowiedz