Wpis z mikrobloga

#przegryw #samotnosc #depresja #alkoholizm
byla w moi m zyciu osoba ktra wyciagnela ze mnie co najlepsze, chodzilem do lekarzy, poprawialem swoje zdrowie, zdbalem so siebie, rozwijalem sie. Pozniej nasze drogi sie rozeszly a aj znowu bylem na dnie.. Zaraz mi powiedza, ze nalezy zyc dla siebie, ale ile to zycie jest warte>? zyc w samotnosci, samemu sobie.. czy sensem zycia jest tylko jego przezycie? Nie dla mnie, wszystko to jedynie marnosc, marnosc zycia.
Sam juz nie wiem, niby nic juz nie moglem zrobic by uratowac swoj raj, ale jednodzecznie mysli ze moglem i powinienem walczyc do konca nie daja mi spokoju, za szybko odpuscilem.. przewgraem zycie
  • 11
  • Odpowiedz
@EndThis: Oj prawda. Wiadomo, ze można sobie ułożyć życie bez drugiej osoby ale jednak zawsze człowiek dąży do ulokowania w kimś swoich uczuć. Każdy chce być kochany, wysłuchany.
  • Odpowiedz
@depresyjnydziad: dla mnie życie nie ma sensu, bo jestem sam, jakbym miał z kim dzielić łzy.... było by inaczej.
poznałem to uczucie, teraz mnie niszczą wspomnienia o tym... życie w pojedynke nie ma sensu... chciałbym żeby było inaczej, ale życie zdecydowało za mnie, tak jak u wiekszości dobrych mirków, trzytmajcie się, może los się odmieni
  • Odpowiedz