Wpis z mikrobloga

  • 14
@bylem_simpem podzielam tę opinię. Komentujący tutaj przypominają mi tępych roboli, którzy w '68 rozganiali protestujących studentów. Nie docierało do nich, że ci studenci walczą o to żeby tym robolom żyło się lepiej.
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: Zapomniałem o jego istnieniu, ale mi przypomniałeś xD.

To znaczy te protesty są spoko, ale bardziej bym rozumiał jakby protestowali pod Bełchatowem albo miejscami "krytycznymi", gdzie rzeczywiście trzeba walczyć o środowisko. Już pomijam kwestię samej formy protestu. Blokowanie ulicy i #!$%@? ludzi raczej nie zachęca do ich popierania. Przypadek jak z rolnikami. Juz nie wspominając o niszczeniu dzieł sztuki, pomników itp.

Same protesty na terenie UE są słabe.
Myślę, że
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: jak bardzo mocno nie zgadzam się z ich podejściem i sposobem rozwiązywania problemów, tak nie mogę odmówić im całkiem składnej odpowiedzi. Odpaliłem filmik z myślą ALE BĘDZIE BEKA Z DEBILI, a jest mi wręcz smutno. Ten chłopak wydaje się być na prawdę inteligentny. Po prostu nie tędy droga do naprawiania świata.

Jeszcze pomyśleć że 10 lat temu byłem turbo prawakiem i wyznawałem korwinizm XD
  • Odpowiedz
@kvtasjusz-mgbewe: A mi się wydaje że doskonale rozumieją rzeczywistość która ich otacza. Bananowe dzieci robiące kariery w zagranicznych bogatych organizacjach. Na bank są wspierani przez zamożnych rodziców którzy widzą duży potencjał w tego typu działalności. I to nie za darmoszke ale za możliwość lansowania się i łapania coraz to lepszych kontaktów, a hajs i zaproszenia na bankiety z czasem przyjdą. A i ojcu kiedyś może załatwia jakiś nowy kontrakt dla jego
  • Odpowiedz
Komentujący tutaj przypominają mi tępych roboli, którzy w '68 rozganiali protestujących studentów.


@jendriu: A tam porównanie z głębi obsranego dupska.
Eko-oszołomi i eko-terroryści to nie jest żadna nowość na tym świecie. A Porównywanie ich do ludzi niezgadzających z totalitarnym reżimem to jest żart. Od tego przeklejania mordy do asfaltu i wąchania oparów zaburzyło ci się coś chyba xD
  • Odpowiedz
"Wiem dlaczego tu jestem, dlaczego to robię" no ja też chyba wiem, chce tą alternatywkę wyruchać więc robi z siebie debila ;) Pewnie w sądzie mogłaby to być okoliczność łagodząca ;)
  • Odpowiedz