Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Laysy zielona cebulka to była dla mnie najlepsza zielona cebulka na rynku ale od pewnego czasu big snack z DINO to dla mnie nowy faworyt smakowy i paczka 200g kosztuje poniżej 6zł . Ale zrobiłeś mi smaka jak jestem na redukcji akurat i nic podłego nie jadłem z 3 miesiące :__:
@janciopan producenci tego gówna ze względu na marżę kilkaset procent są jak mafia. Na ten rynek nikt nowy nie wejdzie. Polecam wywiad z Panem Myrchą (ten od chrupek Flips z królikiem) który opowiada co się stało z jego firmą jak wszedł na rynek chipsów z dobrym produktem w cenie 30% laysów. Nie wyrabiał się z produkcją a i tak padł. Załatwili go ciekawym sposobem.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: głosuj portfelem a nie narzekaj na wykopie. Najlepsze chipsy jakie da się obecnie w Polsce kupić są znacznie tańsze od tego co pokazujesz, pisze tutaj oczywiście o octowych z biedronki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nosyrn "wszystko i nic jest trucizna". Chipsy jedyne co mają niezdrowego to to że są smażone na oleju xd nie są zdrowe jak każdy makaron czy większość zbóż. O tyle dobrze że nie ma podatku od chipsów. One po prostu są drogie xd