Wpis z mikrobloga

Też tak uważacie, że sukienki z falbanami, wzorem kolorowym, dłuższe i luźniejsze są bardzo nieatrakcyjne dla kobiet?


@MrMas: wiesz tu duzo zalezy od tego CO jest pod spodem. Bo jak dluzsza letnia sukieneczka z kolorywm wzorem, ma wykroj jak 5 osobowy namiot, to cudow bym sie nie spodziewal ( )
PurpleHaze - >Też tak uważacie, że sukienki z falbanami, wzorem kolorowym, dłuższe i ...

źródło: image_2024-04-18_100155401

Pobierz
@MrMas

Bo jak baba nie jest obsiśnieta to atrakcyjna nie jest xD

Tymczasem młode dziewczyny w 4 rozmiary za dużej bluzie i spodniach XD
#!$%@?ć modę - ja do tej pory chodzę w skinny fit bo lubię siebie w takich spodniach i moje kształtne nogi.
Dlatego #!$%@? to i zakładaj to w czym czujesz się najlepiej.
@MrMas: zgrabna kobieta w wiosennej sukience to jedna bardziej zjawiskowych i podniecających facetów rzeczy, ogolnie wszystkie kobiety teraz takie zmaskulinizowane, tatuują sobie te rekawy jak gwiazdy mma, w niektorych kobietach widać dokładnie jaki typ faceta je kręci, bo często same sie do niego upodobniają. Piękna, ponętna i mega kobieca dziewczyna to teraz trochę rzadkość, a pokolenie Z to juz w ogole czasami ubierają się jak bezdomni, z daleka bezdomni, a z
NIE! Moja dziewczyna nie będzie chodzić jak #!$%@? po ulicy. Jak widzę teraz te młode laski na mieście to mnie krew zalewa. Uważam, że zwiewne sukienki nie dość, że super wyglądają w lato to jeszcze można na dziewczynę normalnie spojrzeć, a nie na jej dupę...


@Peter_Mountain: może czas na terapię? Może się dziewczyny ubiorą jak chcą a Ty też się ubieraj jak chcesz. Tylko na widok odsłoniętej części ciała nie aktywuj
@MrMas: Gusta są różne, mi np taki ubiór się podoba. Ale to jeszcze kwestia jaka sukienka i jak ty wyglądasz, bo to nie do każdej kobiety pasuje.

Ogólnie za mocno przejmujesz się opinią innych, no chyba że ten znajomy to coś więcej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Też tak uważacie, że sukienki z falbanami, wzorem kolorowym, dłuższe i luźniejsze są bardzo nieatrakcyjne dla kobiet?


@MrMas: wszystko tak naprawde i tak zalezy od ryja. Moze po prostu chcial ci przekazac, ze masz chlopski ryj ale nie wiedzial jak to sie przywalil do luznych sukienek
via Android
  • 0
@Pasterz30 racja, a potem facet ma problemy czemu ma 5 sztywnych Julek w zamrażalce i czemu jedna na haku wisi, a to wszytko przez te szczucie, ladacznice jedne