Wpis z mikrobloga

Kojarzycie Gooma z twitcha? Gość robi chaos recepty za 2 chaosy tyle się oklika a w tym czasie by juz mógł więcej wydropic na mapce.Rozumiem że na starcie ligi opłaca się to robić ale żeby tak później?Tym bardziej że można spamować mapki i często się targują nawet te chaosy na mapce.
#pathofexile
  • 23
@Alray: @Xollorenidbla Właśnie kiedyś go oglądałem i pamiętam jak skupował karty i dorobił się mirrora.Dawno go nie oglądałem i wczoraj jakoś mnie tak nabrało.W ogóle napisałem mu na czacie żeby sobie ogarnął item filter bo tyle śmieci mu leży podczas mapowania i on wsystkie itemy przegląda xD
@Dejwor: on wolno gra, bo zbiera śmieciowe itemy z podłogi zamiast grać, ale mu tego nie przetłumaczysz, bo on wie lepiej jak się w to gra, a co do jego obecnego buildu, to jego build jest komiczny, walka z bossami polega na bieganiu jak kurczak i nawet nie zabiciu bossa, a bottled faith to za potężne 10 div kupisz, przecież to wystarczy odpalić na yt jakikolwiek poradnik nt. zarabiania i pewnie
@Xollorenidbla: W ogóle wczoraj oglądałem go na streamie i jakoś tak dziwnie grał tymi balistami jakby nie miał scapowanyxxh resow bo stawiał balisty i chował się dziwne.Chyba że jeszcze nie ogarnia modów na mapie.

On ma tą flaszkę za kilka div a łuk jakiś za kilka chaosów unique.No ale moze taki ma cel żeby uzbierać na mirrora i mu szkoda na gear a flaszka pewnie mu dropnela.