Wpis z mikrobloga

@cppguy: Ale dlaczego rządowe programy miałyby dotować ścisłą topkę najlepiej zarabiających Polaków? Ktoś kto przez dłuższy czas wyciągał 15k w legalnej pracy ma już dawno kredyt na mieszkanie wzięty, część nadpłaciła do połowy a część całkowicie spłaciła jeśli mieszka w mniejszych miastach.

Jeżeli natomiast ktoś być autystycznym nieogarem życiowym (a takich w IT nie brakuje) no to sorry to tylko i wyłącznie jego wina. Mogli poprosić mamusie o gospodarowanie ich pieniędzmi
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: Skąd ty jakieś rządowe programy wyciągnąłeś? Programista na ryczałcie ma po prostu niską zdolność i jest to problem. Chciałem wziąć ps5 na raty to mi odmówili i musiałem jakieś podanie pisac o dodatkową analize.

Były raty 0% więc głupio ich nie wziąć. W końcu powiedziałem, że nie chce mi się wypełniać czegoś i czekać na analityka, więc wziąłem za gotówkę
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: Ale ty jakieś kocopoły napisałeś, które są bełkotem bez sensu xD

No chyba że próbujesz mnie obrazić, a nie widzisz że sam dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@card_man:

to chyba zależy czy jest na ryczałcie czy na skali i jak długo prowadzi działalność


nawet jak zarabiasz 50k, ale masz dzialanosc mniej niz pol roku to nie dostaniesz zadnego kredytu xd

tymczasem ziomek ledwo wiazacy koniec z koncem laduje sie po same kullen w kredyt za pol banki
  • Odpowiedz
@cwlmod: A ty (specjalnie z małej) jesteś spoconym kucem od którego śmierdzi i który był szkolnym pośmiewiskiem. Nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej kobiety mimo dobrych zarobków bo jesteś creepem.
  • Odpowiedz
Jak kroimy te korpo zachodnie? XD Bo zaciekawiłeś mnie? :D W ogóle kredyt 0% powinien być OUT. Imagine być takim debilem żeby kupować chate w Polsce patrząc na to jak te mieszkanie są przełacone patrząc na inne cywilizowane kraje xD
  • Odpowiedz
@fat_american_kid: Zachodnie korpa IT płacą Polakom pracującym w Polsce i żyjącym w Polsce szwajcarskie stawki zamiast polskich. Ich menedżerowie są po prostu debilami że dają się tak robić na hajs. A Wy z tego czerpiecie. Ale akurat korporacji mi nie żal ani trochę.
  • Odpowiedz
Nikt w Polsce nie płaci Polkom Szwajcarskiej stawki. Jak już to są nieliczne wyjątki 0.01% np :) Korporacje płaca większe stawki bo IT jest globalne, a płacą je bo w Polsce mają taniej niż u siebie, ale jesteś trolem i debilem więc już nie odpisuje i lecisz na czarno xD
  • Odpowiedz