Wpis z mikrobloga

@marine52: krótka miniówka, cycki na wierzchu otwiera mi drzwi, proszę wchodzić, wchodzę do typiary ona mówi, proszę się rozebrać, rozbieram stoję goły, ona mówi 200 zł się należy, ja jej daje te 200 zł mówię proszę i wyjmuje kondony durex 3 sztuki, ona mówi ja mam swoje, kładzie mnie na wyro ja jeszcze prawiczkiem wtedy byłem, kładzie mnie na wyro robi mi loda, i mówi co? może byśmy go włożyli?
zaciąga
ck-team - @marine52: krótka miniówka, cycki na wierzchu otwiera mi drzwi, proszę wcho...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-17 o 14.47.03

Pobierz
  • Odpowiedz
Po prostu daje ci szansę, żebyś zaprzestała to humorzaste #!$%@? wielka #!$%@? księżniczko.


@SmartCheetah: najgorsze humorki mają faceci do 175cm wzrostu. Fochy o mrugnięcie nie z tą prędkością, bo pan konus ma takie kompleksy z powodu niewielkiego wzrostu, że jedynie obrażaniem się o wszystko próbuje sobie zrekompensować braki charyzmy wywołane konustwem.
  • Odpowiedz
@marine52: Szczerze, @ck-team ma rację. Czym na na powyższym zdjęciu rożni się ona od przeciętnej prostytutki robiącej wszystko co chcesz za strzelam 200-400 zł (nie znam cen nigdy nie byłem). ''Wielka'' pani sportowiec która wygląda jakby zaraz klienta miała przyjąć XD
  • Odpowiedz