Wpis z mikrobloga

@Jazon: Ktoś tu jest chyba wyczulony na swoim punkcie. Po prostu wrzuć coś co nie jest basic'iem. Chyba że wszystkich traktujesz jak przegrywów i że zaimponujesz nagrywając cokolwiek
  • Odpowiedz
  • 2
@Boxcutter: moderacja mi usunęła wpis, więc ujmę to bardziej dyplomatycznie- nie obchodzi mnie Twoje ani nikogo innego zdanie xD jeśli chcesz coś bardziej zaawansowanego to przejrzyj mój profil, albo po prostu wypier... idź bądź dzbanem gdzieś indziej xD
  • Odpowiedz
łooo jaki ty jesteś zajebisty weź, przyśfiruj wariacie jeszcze w majtach samych. Widać że leczysz kompleksy flexem bo masz zero dystansu i kij w dupie xD. Jedyny plus dla ciebie to odnośnik do czarnolistowania
  • Odpowiedz
  • 0
@Boxcutter: wchodzisz w moją przestrzeń i #!$%@? się do tego, że robie flagi bez koszulki nazywam świrowaniem po pracy, kto tu ma kij w dupie xD tak, po to ten tag do czarnolistowania żeby takich toksycznych przegrywów odsiać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Hejkapi: no jest tu spore szambo, nie powiem, że nie. Ale zdarzają się osoby, które szukają pomocy, rady, kogoś kto ułoży im plan treningowy. Czasami coś wrzucam z własnych treningów, czasami jakieś wypociny napiszę, staram się merytorycznie odpowiadać. Ale jak widać nie zawsze się da xD
  • Odpowiedz