Wpis z mikrobloga

Po co ja wchodziłem na otodom...

Wizualnie ogromna działka z marzeń, z dwoma niezależnym domami 85 i 68 mkw, w wygodnej lokalizacji, za 890k (°°

Trzebaby sprzedać obecne mieszkanie, ale za to miałbym prawie 1,5ha działki, stawu, lasu, na dobrze skomunikowanym wygwizdowie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciężki orzech do zgryzienia.

#nieruchomosci
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@audiohead po dwóch latach mieszkania w wojewódzkim stwierdziłem że nie korzystam aż tyle z "wielkomiejskich" atrakcji. A z tego #!$%@? i tak miałbym trochę bliżej do roboty, i dobre połączenie z powiatowym i wojewódzkim.

Jutro jadę badać co jest nie tak z tym nieruchem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@audiohead a bo ja wiem. Pewnie kminiłbym z jakimś połączeniem, albo ten mniejszy przerobił na jakiś budynek gospodarczy/garaż
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@arsze_nick: Żaden z wariantów nowej S12 nie będzie przebiegał bliżej niż obecna E373, czyli ok. 600 metrów w linii prostej.

Co do zadupia wyludniającego się lubelskiego - aktualnie mieszkam w Lublinie, zawodowo też jestem tutaj zainstalowany. Coś bliżej Lublina kosztowałoby tyle samo, tylko za 13 arów, a nie 130 ¯\(ツ)/¯ Pojechać, zobaczyć nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: Zawsze jest coś za coś, niemniej jak pisałem gdzieś wyżej - po dwóch latach mieszkania w mieście wojewódzkim, doszedłem do wniosku że aż tak z tych wielkomiejskich atrakcji nie korzystam. Za to mieszkanie w bloku, mimo wielu zalet, ma swoje ograniczenia, np. w moim przypadku brak możliwości posiadania psa, czy zrobienia grilla dla rodziny i znajomych.
  • Odpowiedz
@b7kj: Tak, przerabiałem to. Po roku na zadupiu dostrzeżesz wady, kiedy minie już pierwszy zachwyt i wjedzie proza życia.

BTW.

Mieszkasz samemu, czy z kimś? Bombelki są/będą?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Yuri_Yslin wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º) idealny byłby jakiś niewielki domek blisko miasta, ale to przekracza moje możliwości finansowe. A segmentu w szeregowcu lub bliźniaka nie chcę za nic.

Bombelków w planach nie ma; sam jestem sobie sterem, żeglarzem, okrętem.
  • Odpowiedz
@b7kj: To posłuchaj rady starego dziada (no dobra, przesadzam, 36 lat): spróbuj kupić sobie działkę w mieście. Lublin nie jest aż tak drogi, a na mały dom nie potrzeba wiele. Nawet na 300m^2 postawisz, jeśli jest foremna.

Postaw na takiej działce dom z popularnego projektu na małe działki - nie kombinuj z indywudualnym, szkoda kasy.

Taki dom powinien mieć chociaż 100m^2. Nie opłaca się mniej: każdy kolejny metr jest tańszy.

Wstaw
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Yuri_Yslin takie coś też chodzi mi po głowie. Podlinkowana nieruchomość, a głównie działka, podoba mi się ze względów estetycznych. Lekki stok + staw + kawałek prywatnego lasu. Marzy mi się od dawna działka ze zbiornikiem wodnym, albo przylegająca do rzeki.
  • Odpowiedz