Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakiś skuteczny lek czy też suplement zwiększający libido, a przede wszystkim potencje, wzwód.
Nie mogę podczas stosunku osiągnąć pełnego wzwodu. Wolałbym coś innego niż samą viagrę przed stosunkiem, coś co pomogłoby nie tylko doraźnie.
#leki #suplementy #nootropy #niebieskiepaski
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@M0sieznaSpre-eyna: od dawna mam słabe libido. Pewnie trochę przez niezdrowy tryb życia i to że nie miałem parcia na to by kogoś poznań czy seks. Już mam skierowanie do urologa, lekarz nie chciał mi nic wystawić bo twierdzi że nie ma nic co mogłoby mi pomóc i badania mam właśnie zrobić przede wszystkim. Ja osobiście wolałbym jakieś leki lub suple właśnie. Wzwód mam podczas zbliżenia ale częściowy.
  • Odpowiedz
@snippy_: może tu jest coś na rzeczy, z tego co piszesz wynika, że problem jest ze wzwodem, a nie libido. Problem ze wzwodem rzuca się na mózg i rezygnację z aktywności seksualnej. Pobadaj to zanim zaczniesz coś na własną rękę.
  • Odpowiedz
@snippy_: zrob sobie badania krwi - poziom testosteronu, prolaktyny, estradiolu, fsh, lh. Bedziesz wiedzial czy masz odhylenia czy nie na tym poziomie. Jak wszystko w normie to moze psychoterapia potrzebna. Tak okazjonalnie z doskoku to popros lekarza poz o recepte na tadalafil
  • Odpowiedz