Wpis z mikrobloga

Jeszcze grubo przed tym jak dostrzegłem sukces Malali7, zaraz po tym jak dostał on pierwszą w życiu pracę (i od razu jako programista) oraz przełamał pierwsze lody i odważył się zagadywać do julek z tindera, to już wtedy koledzy tagowi zaczynali go szykanować. Zamiast pogratulować sukcesów swojemu koledze z którym wymienili tyle wiadomości, w końcu WŁAŚNIE dokonał on ogromnych osiągnięć i udało mu sie polepszyć swój los, przecież TO SIĘ AŻ PROSI żeby świętować taki sukces ze swoim kolegą! Ale nie, od razu zaczęło kipić zazdrością. Teraz doszło jeszcze dorobienie mu łatki schizofrenika. W zasadzie to jestem przekonany, że nie zasługujecie na Malale7.

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #samobojstwo #incelios #wychodzimyzprzegrywu
niemalala7 - Jeszcze grubo przed tym jak dostrzegłem sukces Malali7, zaraz po tym jak...

źródło: zazdrosnik_malali7

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@niemalala7: no na wykopie sukcesy są ignorowane, a na tagu przegrywa to już w ogóle wyszydzane i zaczyna się wyzywanie.

Ale nie ma co się dziwić niestety, taki rodzaj ludzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Greensy: Dokładnie, jak jakiś mój internetowy kolega osiągnie sukces to się uśmiechnę pod nosem, pogratuluję mu, do tego jakiś żarcik sytuacyjny na utrzymanie dobrej atmosfery. A tutaj tylko szydzenie, wyśmiewanie i jeszcze dorobienie łatki schizofrenika.
  • Odpowiedz
@niemalala7: Przecież to wiadome. Jak coś takiego napiszesz to zaraz cię blokują i będą obrażać (nie wszyscy ale większość), dlatego ten tag ściąga na dół, ale ja bardziej to traktuje jako dziennik. Czasem sobie wracam do starych wpisów i się śmieję co ja tam pisałem czy wtedy myślałem.
  • Odpowiedz
@rekkin: prawdziwe ciężkie problemy. Brzydka morda, 175cm, brak ruchania xD taki leń grający 16h na dobe by się zesrał na miętowo gdyby miał żyć jak normalny człowiek przez tydzień.

Ten tag służy do licytacji kto ma gorzej i wzajemnego upewniania się w tym.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: na tagu przesiadują bardzo różnorodni ludzie. Między innymi tacy jak wymieniłeś. Ale są też ludzie, którzy mierzą się z cięższymi problemami, którzy z jakiegoś powodu wrzucani są do tego samego wora. Ale ludzie uwielbiają stereotypy.
  • Odpowiedz
@rekkin: sami się do tego wora wrzucili dołączając do takiego stada.

To nie jest stereotyp. Dobrowolnie dołączasz do jakiejś grupy więc można bezpiecznie stwierdzic, że zgadzasz się z jej głównymi założeniami.

Uznanie, że ktoś kto dołącza do świadków Jehowy jest wierzący nie jest stereotypem.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Przegrywy to jakaś grupa do której się dołącza? I jakie rzekomo są jej założenia?
Bo jedynym założeniem, domyślnym dla tagu jest "przegrywanie" w życiu.
  • Odpowiedz
@rekkin: oczywiście. Nienawiść do kobiet i do innych ludzi, nisko płatna praca/brak pracy, brak wykształcenia, najlepiej choroby psychiczne lub chociaż alkoholizm. Nie spełnianie tych warunków kończy się wyjazdem z tagu z tego co widzę.
  • Odpowiedz
@niemalala7: Typie zapisz się w końcu do psychiatry zamiast pisać z samym sobą pod postami których nikt nie czyta tylko się irytuje, że to znowu ty i przewija. Chyba, że pomaga ci to w jakiś sposób wyjść z sytuacji w której się znalazłeś to powodzenia życzę.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: nikt nikogo na siłę nie wyrzuca xD
Kiedy piszemy "ok oski" sygnalizujemy że biorąc pod uwagę jakieś kryterium dana osoba powinna sobie jednak w życiu radzić. Ale w połowie przypadków ten zwrot jest używany humorystycznie. Znalazłeś dychę na ulicy - ok oski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masz dach nad głową - ok oski.

Ktoś kto posiada dobrze płatną pracę ma wszelkie warunki, żeby sobie poradzić z
  • Odpowiedz
@rekkin: tak, nadinterpretacja, przegrywy wcale nie nienawidzą kobiet. Słowo p0lka nie przewija się na tym tagu setki razy dziennie. Wcale nie rozpisujecie się codziennie nad tym jak p0lki są złe, okropne, trzeba im odebrać prawa i tylko ruchają się z czarnymi. A tak w ogóle to jak 12latka została zgwalcona to zgłosiła to na policję bo sprawca nie był przystojny. Dlatego jej się nie spodobało. Albo spodobało jej się tylko poszła
Nowekonto1238 - @rekkin: tak, nadinterpretacja, przegrywy wcale nie nienawidzą kobiet...

źródło: b3737d392406655404a5ec5cb34b95f41a89d831d08b2c9e62aa315235acc7fa

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Aw, shit! Here we go again
Słowo p0lka nie jest tożsame z Polką. Jest słowo będące workiem na wszelkie negatywne zachowania u kobiet z naszego kraju. Nie każda Polka jest p0lką! Oczywiście wśród feministów modne jest postulowanie zakazu krytyki jakichkolwiek zachowań kobiet. Pytanie jak bardzo ważna jest dla Ciebie wolność słowa. I na ile tolerujesz podwójne standardy/hipokryzje gdy przychodzi do krytykowania mężczyzn.

Wpis z obrazka, który załączyłeś jest ewidentnie humorystyczny,
  • Odpowiedz
@rekkin: dlatego napisałam RADYKALNYCH muzułmanów. To słowo jest nawet w zacytowanym fragmencie. Mam do nich dużo szacunku. Wierzą, że swiat będzie lepszym miejscem gdy wszyscy będą muzułmanami. To w pewnym sensie niewyobrażalne poświęcenie odebrać sobie życie wierząc, że ratujesz tym innych.

Zupełnie inny poziom niż robienie takich rzeczy żeby jak największej ilości ludzi było jak najgorzej i żeby jak najwięcej ich skrzywdzić.

To nie jest żaden azyl. To jest sekta która
  • Odpowiedz