Wpis z mikrobloga

@Xefirex: laski 8/10 są uważane za 3/10 przez facetów 3/10 którzy myślą, że są 8/10. Potem piszą farmazony o jakiejś hipergamii, co ma na celu zwalić winę na kobiety, że będąc takie 6/10 nie chcą faceta 3/10.
  • Odpowiedz
laski 8/10 są uważane za 3/10 przez facetów 3/10 którzy myślą, że są 8/10.


@AlienFromWenus: Bez przesady. Ale rzeczywiście jak obserwuję opinie mężczyzn nt. urody różnych kobiet w internecie to te wymagania są bardzo wysokie. Ehh ci hipergamiczni Polacy, over dla przeciętnych kobiet w tych czasach...
  • Odpowiedz
@eisil: wydaje mi sie że obie płcie się źle nawzajem oceniają, bo ciągle widzę te dyskusje że ktoś widuje na mieście pary gdzie facet jest atrakcyjniejszy, a ja tego nie widzę, nadal widzę większość par gdzie laska jest atrakcyjniejsza. Pary gdzie on atrakcyjniejszy to dosłownie w przypadkach gdzie facet dla mnie 9-10/10 to laska też by musiała być 10/10 a nie jest. No oczywiście są pary gdzie oboje brzydcy, otyli, ale
  • Odpowiedz
bo ciągle widzę te dyskusje że ktoś widuje na mieście pary gdzie facet jest atrakcyjniejszy, a ja tego nie widzę, nadal widzę większość par gdzie laska jest atrakcyjniejsza.


@Erikaa: Ja widzę różne, zwykle poziom atrakcyjności partnerów jest do siebie zbliżony, pary gdzie jest spory rozstrzał są raczej rzadkością.
  • Odpowiedz
@eisil: tzn no globalniej jakby spojrzeć to taki będzie efekt bo znowu ja jako kobieta pewnie zawyżam lekko kobiety :-) ale nie wydaje mi się żeby to była taka skrajność jak się pisze na wykopie...
  • Odpowiedz
@qwenti: To trochę stawia te dane w innym świetle. 70% wiadomości trafia do 30% najatrakcyjniejszych kobiet, prawie zasada pareto. Kobiety częściej konwersują z mężczyznami uznawanymi za przeciętnych.
eisil - @qwenti: To trochę stawia te dane w innym świetle. 70% wiadomości trafia do 3...

źródło: 71

Pobierz
  • Odpowiedz