Wpis z mikrobloga

baby się już nawet nie #!$%@?ą w tańcu i wychodzą na przeciw żeby złowić klienta xD


@Morritz: to często są chłopy którzy sprzedają znalezione w internecie zdjęcia ( ͡º ͜ʖ͡º) mają nawet tag na wykopie ale nie pamiętam jak to się nazywało
  • Odpowiedz
@gokotgo: pewnie to pierwsze pytanie to było żart, a że inteligentna to jego 1500 wykorzystała w taki sposób mówiąc, że dzielą się pół na pół. Tak więc on 750 i ona 750, czyli zwykła randka. Potem po Ok, chłop już popłynął niepotrzebnie
  • Odpowiedz
@Erimar no trochę daleko idące wnioski na podstawie tego, że napisała 2 zdania, z czego jedno wg. Ciebie miało by być żartem. Ja to bardziej zrozumiałem, że ona chciała za spotkanie 1500, a jakimis kosztami hotelu czy kolacji czy coś dziela się na pół. Tylko to bez sensu, lepiej wziąć 1400 za spotkanie, niż 1500 i dopłacać 100.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mi to wygląda jakby ona nie zrozumiała o co chodzi i już była szczęśliwa że będzie hajs dostawać, ale jak typ podał nr konta do przelewów to nagle zatrybiła i już się więcej nie odezwała
  • Odpowiedz
@Morritz: nie napalaj się, żadna p0lka nie zgłosi się do ciebie w sprawie sponsoringu. jeśli chcesz poruchać to ty musisz sobie jakąś znaleźć. a tutaj to scam służący do wyłudzania pieniędzy od napalonych frajerów
  • Odpowiedz