Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest kuwa ze mną nie tak xD

Zawsze jestem opcją B
Nie ważne jak się bardzo staram, ile z siebie daję, jestem zawszę dodatkiem do życia, bo obok nie było nikogo lepszego xD

Mój 1 chłopak, przez to że nie uprawialiśmy seksu bo nie byłam gotowa, to mnie zdradził przy najbliższej okazji [16-18 lat miałam, on rok starszy, 2 lata w związku]
Kolejnego kur^a pocieszałam jak płakał obok mnie w nocy po byłej, a ja w głowie "pomóż mu, doceni" [bo w końcu wiedziałam jak to boli gdy kogoś sie kochało cnie???? xD]

Kolejny partner, 4 lata razem
Chyba służyłam mu jedynie do tego że nie był sam, bo jedyne co robił to grał na komputerze wieczorami jak wracał z pracy, a na weekendy szedł do kolegów lub spał

Teraz kuwa zaczęłam być z gościem na odległość, który nie ma znajomych, miał dziewczynę przez internet jedynie

I co

Wczoraj się spotkał z jakąś poprzednią dziewczyną z ktorą randkował, która go rozprawiczyła [KUWA JA PIEROLE] i okłamywał mnie, że zasnął w trakcie dnia xD
Ale dostał moralniaka, więc mi powiedział

Typ chciał pewnie się z nią związać znowu i pomyślał, że to jego szansa, ale ona go potraktowała jak rękaw do wypłakiwania się xD
"A bo ona depresję ma ciężką i sama była, a potrzebowała wsparcia" XDDDDDDDDDD
JA PIERJDJDOWNDNFKEKEO

I co go to jedynie nauczy? Że warto kłamać, bo w końcu gdyby mi o tym nie powiedział, to jedynie bym się dziwiła czemu mnie przez cały dzień ignorował

A typ mi jeszcze mówił wcześniej o tym jak ważne jest zaufanie xD

Jestem załamana

Mam dobrą pracę, nie jestem ani brzydka, ani modelkowa, po prostu normalna. Utrzymuję się sama, dbam o prezencję, naprawdę słucham co ktoś mowi, a także sama się sporo wypowiadam.
Podejmuję dużo inicjatywy, pokazuje zainteresowanie "moim mężczyzną"

I co?
No nic xD
CO JEST WE MNIE NIE TAK
Ja już naprawdę nie wiem
Czy żebym była uznawana za atrakcyjną to mam być faktycznie taka nieporadna? Skupiająca się jedynie na wyglądzie? Żeby wszystko za mnie mężczyzna robił?

Ja już nie wiem naprawdę co ze mną nie tak.
Zawsze byłam pobocznie w kogoś życiu, nigdy nie czułam sie kochana. Jedyne razy kiedy dostałam jakieś prezenty czy ogólnie oznaki miłości, zainteresowania to na początku - gdy ktoś "próbował mnie zdobyć".
Potem już tylko ja pokazywałam, że mi na kimś zależy.

Czuję się tak smutna teraz.
Czuję się jakby prawdziwa "miłość" byla zarezerwowana tylko dla ładniejszych dziewczyn.

Eh, chcę być w końcu przez kogoś prawdziwie kochana, bym mogła oddać to z tą samą intensywnością

#zalesie #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 74
  • Odpowiedz
  • 2
@programista15cm

Ja tam lubię jak kobieta się stara bo gdy to robi to znaczy że jej zależy i gdy robi to mocno to zależy jej bardzo

Ale samo staranie się gdy robi to nieatrakcyjna baba to za mało gdy może starać się atrakcyjna
  • Odpowiedz
@Bubbo

>Mój 1 chłopak, przez to że nie uprawialiśmy seksu bo nie byłam gotowa, to mnie zdradził przy najbliższej okazji [16-18 lat miałam, on rok starszy, 2 lata w związku]


@mirko_anonim: Przez 2 lata nie uprawialiście seksu ani razu i się dziwisz że cię zdradził???????


@lycaon_pictus

@mirko_anonim:

>CO JEST WE MNIE NIE TAK

Przede wszystkim to:

>Mój 1 chłopak, przez to że nie uprawialiśmy seksu bo nie byłam gotowa, to
  • Odpowiedz
Ja tam lubię jak kobieta się stara bo gdy to robi to znaczy że jej zależy i gdy robi to mocno to zależy jej bardzo


@Sprus: kazdy lubi atencje, ale powyzej pewnego poziomu to tylko desperacja, border czy inne blackflagi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sugeruję udanie się z tą kwestią na reddit polska, jeseli szukasz wsparcia w necie. Wypok sama wiesz jaki jest, to degeneraci w dużej mierze traktując ludzi jak środek do celu. Miłość to loteria, niektórzy po prostu mają pecha, szczególnie jeżeli po prostu idą za głosem serca a je są jakimiś zimnymi psycholami. Nie naginaj się na pewno do jakich wyobrażonych wymagań gości, może pogadaj z psychologiem. Jeżeli jesteś romantyczką to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim różowa here której zbliża się trzydziestka i odkryła JEDEN SEKRET! SPRAWDŹ! otóż chodzi o to żeby mieć #!$%@? i tyle, dziękuję, do widzenia. Naprawdę, tylko tyle.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bycie z gościem na odległość, wtf, co to znaczy mieć dziewczynę przez internet. Też wolę ludzi, z którymi mogę się spotkać w realu niż coś niby na odległość.
  • Odpowiedz
Czuję się tak smutna teraz.

Czuję się jakby prawdziwa "miłość" byla zarezerwowana tylko dla ładniejszych dziewczyn.


@mirko_anonim: sama sobie takich partnerów wybierasz, nikt tutaj nie da sobie wmówić że ładne NORMALNA laska myszka 6/10 będzie olewana, wykorzystywana i nie może znaleźć miłości

każdy typ zna MULTUM facetów, co tylko realnie czeka i szuka takiej kobiety aby o nią dbać, kochać, albo spędzać super czas na podróżach, knajpach - albo zakładać z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: prawdopodobnie dlatego że ignorujesz Red flagi. Jak widzisz że typ tylko u ciebie sypia żre i gra to dajesz mu kopa w dupę, a nie nianczysz. To, że ten pierwszy Cie zdradził nie świadczy o Tobie tylko o nim po prostu niedojrzały dupek co po prostu chciał ruchać. No i coś za dużo masz tych związków najprawdopodobniej nie wykrylas za wcześnie że to nie jest materiał na poważnego partnera i
  • Odpowiedz
Mój 1 chłopak, przez to że nie uprawialiśmy seksu bo nie byłam gotowa, to mnie zdradził przy najbliższej okazji [16-18 lat miałam, on rok starszy, 2 lata w związku]


@mirko_anonim: dwa lata w zwiazku i się dziwisz? to do zakonu, nikt normalny nie będzie tyle czekał
  • Odpowiedz