Wpis z mikrobloga

Kilkanaście lat depresji (i diagnoza depresji nawracającej, ciężkie epizody), rozkład cech schizoidalnych (i diagnoza), rozkład cech autystycznych (i diagnoza), objawy i podejrzenie ADHD. Pobyty w szpitalach przymusowe i dobrowolne. Próby samobójcze.

Praktycznie nic nie jest do stałego wyleczenia. Przez kilkanaście lat wydałem kilkadziesiąt tysięcy na leczenie. Wykorzystałem większość możliwej pomocy.

Poddaję się.

#depresja #autyzm #samobojstwo #feels
  • 14
  • Odpowiedz
@senselessness: Hej, naprawdę ciężko to czytać i nie wyobrażam sobie, przez co przechodzisz. Chciałbym móc jakoś pomóc, ale wiem, że to nie jest proste. Pamiętaj, że warto walczyć i szukać wsparcia, nawet jeśli teraz wydaje się, że nic nie działa. Jest mnóstwo ludzi, którzy mogą nie znać dokładnie Twojego bólu, ale którzy chcieliby pomóc. Trzymaj się tam, i daj sobie prawo do szukania pomocy kiedy tylko czujesz, że może być
  • Odpowiedz
zioła

Żadnej chemii


@olokynsims: no tak, bo zioła przecież działają (tj. te, które rzeczywiście działają) przez magiczną energię, a nie przez zawarte w nich substancje chemiczne. xd
  • Odpowiedz
w aniołków, reinkarnację, podwodne cywilizacje, i świętego Mikołaja też wierzysz?


Eh typowe zagrywki erystyczne gimbusów, mieszanie faktów i fikcji.
  • Odpowiedz