Wpis z mikrobloga

Cytat z moje dokumentacji psychiatrycznej:
" Z dużą gotowością do szukania przyczyny swoich trudności tylko w czynnikach chorobowych, bez dolności introspekcji, bez wglądu we własne mechanizmy osobowościowe".
Wcześnie powiedziałam jej( luźna uwaga), że nie mówię tego ( konkrerna sytuacja) by zasłaniać się chorobą, to był wrzask " ALE JA TAK NIE POWIEDZIAŁAM!!"
Przychodzi wariat do lekarza, lekarz tez wariat.
Przecież jeżeli ja nie mam w ogóle zdolności introspekcji to jestem totalnym czubem XD
Teraz idę z tymi dokumentami do innego lekarza, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

#depresja #psychologia #psychiatra
  • 7
@Ana77: oczywiscie ze wziać, ale jak to nie są sprawy dosyć jednoznacznie endogenne to sama widzisz, że opinie bywają subiektywne. Pomaga ci leczenie? jak tak to je kontynuuj i słuchaj specjalisty, jak nie widzisz poprawy to może przyszedł taki moment, że kolejne konsutacje wydają się zbędne.
  • 0
@M0sieznaSpre-eyna: W sumie to nic się nie dzieje w ostatnim czasie. Chodzi mi o lekarza. Obserwuje mnie jak zwierzątko i wpisuje w papeiry i nawet nie zapyta czemu unikam kontaktu wzrokowego i traktuje zupełnie nie poważnie ( nie wierzy, podważa to co mówię).
@Ana77: nie lepiej wydać kasę na korepetycje do egzaminów externistycznych, albo jakiś ciuszek, kosmetyk, niz wywalać to na pseudo psychologów/psychiatrów? Ci ludzie Ci nie pomogą, tylko zdzierają pieniądze