Wpis z mikrobloga

@Knamga: Problemy z TSI skończyły się w 2013 roku, ponad 10 lat temu. A w dalszym ciągu motoznafcy gadają że TSI są złe. Nie są złe, są świetne - dynamiczne, trwałe i bardzo mało palą. W moim 1,5 TSI w Octavii jadąc przepisowo, potrafię uzyskać 4,2L/100 km. Dacie wiarę?
  • Odpowiedz
@Login_login: też bym mógł zrobić takie coś tylko, że 6 LPG. Ale mając kilka koni więcej to nawet nie mam ochoty. Nawet teraz mam komplet opon z kategorii nie oszczędnych żeby dobrze trzymały. Jazda ma być przyjemna.
  • Odpowiedz
Problemy z TSI skończyły się w 2013 roku, ponad 10 lat temu. A w dalszym ciągu motoznafcy gadają że TSI są złe.


@Login_login: to nie wiesz jakie przeciętny polak ma podejście? do tej pory jest hejt na wielosezonowe opony, który opiera się na dębicy d124 z czasów maluchów i polonezów.
O olejach silnikowych nawet nie chce zaczynać.
  • Odpowiedz
ale weź tu wrzuć długookresowo a nie od uruchomienia, to ja też mogę z górki zjechać i wstawić że spali mi dwa litry


@mariusz_and: jaki sens, skoro napiszesz, że dopiero zresetował? Wrzuciłem na grupkę jak moje 2.0 TDI na piezopompkach ma spalanie 5-5.5l to mnie wyśmiali, w taki sam sposób, jak Ty opa.
  • Odpowiedz
ale weź tu wrzuć długookresowo a nie od uruchomienia


@mariusz_and: Tak, z górki jechałem przez ponad 30 km...

@GeDox No nic nie poradzisz na takich... Myślą że ich francuzy albo koreańce są najlepsze i to że palą im 10L to norma i tak każdy pali. No nie każdy...
  • Odpowiedz