Wpis z mikrobloga

Ech, obejrzeliśmy ostatni odcinek #bluey i cała rodzina ze spoconymi oczami ()
Wszystko w tym serialu jest fantastyczne. Scenariusz, kolory, muzyka. Idealnie pokazuje, że historia dla dzieci nie musi mieć wybujałej narracji o większym niż wszystko inne złoczyńcy z kosmosu, który chce zniszczyć cały świat, bo przecież świat dziecka to jego najbliższe otoczenie i wystarczy wyprowadzka, żeby opowiedzieć o stracie, żalu i strachu przed nieznanym z perspektywy zarówno dzieci jak i dorosłych, i będzie to dla dzieci interesujące.
Jeden z najlepszych seriali ever. I mówię tu o serialach w ogóle, nie tylko animowanych.

#seriale #disneyplus #tatacontent #rodzicielstwo #dzieci
wcfilmowe - Ech,  obejrzeliśmy ostatni odcinek #bluey i cała rodzina ze spoconymi ocz...

źródło: 1000016195

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: niedawno dowiedziałem się że Bluey jest dziewczynką (przyznaję prawie nie oglądałem) od dzisiaj zaczynam subskrypcję z Disney plus i zaczynam oglądać z dzieciakiem od pierwszego sezonu
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: oglądałam wczoraj dwa razy, ogólnie zawsze płaczę na bajkach, nawet tych, które mają nie "rozpłakiwać". Szukałam informacji na temat tego czy będzie kolejny sezon


Mam 34 lata na karku, odczuwałam znużenie bajkami dla dzieciaków, momentami niesamowite wkur*ienie (np. jechaniem po tatusiach w Peppie czy Benie i Holly), a tu taka perełka ()

Niech to trwa ()
  • Odpowiedz