Wpis z mikrobloga

  • 43
@qwe_: ja wiem Robur i Owca biega
Piechowiak trenuje pod wędkowanie
Karmowski robi selfie zawsze zasłaniajac zerwana klate i nie przyjął propozycji MMA

Tylko ten ponczek nieszczęsny musiał 10 lat temu na filmiku powiedzieć przez przypadek że bierze sok. Niedobrze. Co za pech.
  • Odpowiedz
@BamBamBigelow: ale dlaczego porównujesz zawodowych kulturystów jak Karmowski i Piechowiak, którzy są 2x więksi i jawnie mówili o braniu sterydów do ekipy WK?
  • Odpowiedz
@BamBamBigelow: tylko jeszcze zwróć uwagę jacy oni są docięci, tam masz u nich bardzo niski poziom tłuszczu, wystarczy teraz żeby trochę więcej zaczęli ćwiczyć siłowo i inaczej się odżywiać i szybko zaczęliby wyglądać inaczej. Teraz wyglądają jakby się przygotowywali do startu w zawodach.
  • Odpowiedz
@BlueTony: ziom, oni przecież podawali swoje parametry juz mi się nie chce znowu tego szukać ale przy masie kilkadziesiąt kg większej niż teraz mieli bardzo mały procent tkanki tłuszczowej, było to wałkowane wiele razy. To w sposób oczywisty pokazuje że musieliby tracić po kilkanaście- kilkadziesiąt kg mięśni w bardzo krótkim czasie, to jest zwyczajnie nierealne ćwicząc naturalnie.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: nie wiem jakie mieli życiówki, ale przykładowo Robur, to jeśli dobrze pamiętam przy 180cm wzrostu ważył około 92-96kg. Wtedy miał dosyć niski poziom tkanki tłuszczowej, ale aż tak jak teraz docięty nie był. Teraz kiedy zaczął biegać w powyższym filmiku, mówi, że waży jakoś 84kg. Więc to nie wydaje mi się jakieś nierealne aby to osiągnąć bez sterydów, kiedy ćwiczy się regularnie wiele lat.
Może kiedyś tam walili, nie mówię,
  • Odpowiedz