Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu nagrywam podcast. Przeglądając tag widzę, że wiele osób szuka rozmów ze specjalistami.

Podcast polega na rozmowach ze specjalistami z różnych dziedzin prawa w prosty i przystępny sposób. Moimi gośćmi do tej pory byli głównie Profesorowie i doktorzy - czyli nauczyciele akademiccy. Niedługo pojawią się też rozmowy z praktykami, którzy ugryzą jeszcze bardziej codzienne kwestie. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu i zostaniecie na dłużej :)

Byłoby mi bardzo miło gdybyście dali znać jak wam się podoba. Równie miło przyjmę propozycje tematów, może jakieś kwestie ciekawią was szególnie :)

Youtube: https://www.youtube.com/@PodcastPrawny
Jestem też na Spotify i Apple Music.

P.S. staram się być apolityczny, ale nie mogę tego wymagać od swoich gości, więc #polityka w tego typu treściach jest nieunikniona :/

#podcast #prawo #prawnik #spotify #youtube #nauka #gruparatowaniapoziomu
PodcastPrawny - Od jakiegoś czasu nagrywam podcast. Przeglądając tag widzę, że wiele ...

źródło: logo-black

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawo to nie tylko polityka ale także codzinne życie.


@PodcastPrawny: No, ja się przejechałem na dzikich lokatorach, to dziękuję za takie prawo. Albo w wydziale komunikacji nie mogłem zarejestrować auta, dopiero udało się jak trafiłem na kolejną rozmowę i urzędnika, który cokolwiek ogarniał. Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez jaką gehennę przechodzą przedsiębiorcy. Przekonałem się, że na poziome spraw życia codziennego prawo to ściema. Prawo konstytucyjne to też ściema, rządzą
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: to dosyć przykra wypowiedź, ale uwierz mi, że wielu specjalistów ma identyczne zdanie jak ty. Chociażby odcinek z prof. Pływaczewskim i prof. Guzik-Makaruk to jedna wielka krytyka polskiego ustawodawstwa karnego.
  • Odpowiedz