Wpis z mikrobloga

Szukam urządzenia wielofunkcyjnego do małego biura. Druk - około 2500 kartek na 1-2 miesiące. Potrzebny duplex i kolor.

Mam od roku Epsona L4260, nie mam zarzutów do jakości druku i oszczędności ale duplex już leży i płacze. O ile z początku nie było problemu z drukiem 2 x 20 kartek w duplexie tak teraz przy drugiej serii druku przerywa, myśli, odpoczywa. Możliwe, że to nie duplex a sama drukarka.
Budżet do 2k. Laserowa w eksploatacji jest chyba droga, co?

#drukarka #druk #drukarki #urzadzeniawielofunkcyjne #drukowanie #tusz #drtusz
  • 5
  • Odpowiedz
Cześć :) Dużo zależy od Twojego zapotrzebowania. Drukarka laserowa będzie na pewno wydajniejsza, ale koszt eksploatacji w przypadku urządzenia kolorowego będzie wyższy niż w przypadku drukarek atramentowych (choć tutaj trzeba by było porównywać konkretne modele, ponieważ nie zawsze to tak wygląda). O kosztach eksploatacji możesz poczytać tutaj więcej: https://blog.doktortusz.pl/sa-koszty-eksploatacji-drukarki/

Pokazując to na konkretnych modelach: Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolor: Canon i-SENSYS MF657Cdw https://www.centrumdruku.com.pl/canon/i_sensys_mf657cdw_5158c001aa.cd - świetnie nada się do biura, masz opcję zamienników, posiada
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drtusz W czym ten brother jest lepszy od Epsona? Odnoszę wrażenie, że to jest ta sama półka.

Głównie zależy mi na bezproblemowym druku, nie musi być super jakość drukarki laserowej ale przynajmniej te kilkadziesiąt stron żeby wydrukowało w duplexie bez zająknięcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sunny-d: Jak zapytałeś w czym on jest lepszy to odpisałem, że marki są porównywalne, ale chodzi o konkretne rozwiązania.

Jeśli urządzenie atramentowe nie sprawdziło Ci się to postaw na to co wcześniej proponowałem.
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolor: Canon i-SENSYS MF657Cdw https://www.centrumdruku.com.pl/canon/i_sensys_mf657cdw_5158c001aa.cd - świetnie nada się do biura, masz opcję zamienników, posiada druk dwustronny oraz opcję skanowania dwustronnego, Wi-Fi.
  • Odpowiedz