Wpis z mikrobloga

Ale u yanka musi psycha siadać.
- Budowa busa która obroniła się tylko tym, że upchał cygański tabor do budy busa i ludzie ogladali z myślą "co on teraz #!$%@??"
- Wypad do Włoch który nie dał kompletnie nic w kwestii poszukiwań, bo póki co sam śmietnik.
- Bożenki w komentarzach zaczynają zauważać, że chłop nie ma pojęcia jak robić filmy. Ucięte sceny, nic ze sobą się nie łączy.
- Próba nagrania filmu w stylu Odyna czy Korsira zakończona fiaskiem zoom X6 nie podołał a ładowanie solarow w co drugim odcinku nikogo nie interesuje.
- wyświetlenia leca na łeb, na szyję....
I teraz ancymon wpada na pomysł podbicia wyświetleń aferą Chorwacką która pozwoli mu jeszcze chwilę poistnieć.
Obślizgły typ i nic więcej...

#yanek #korsir #odyn
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Halinek chłop już poziomem ryje po dnie i próbuje na siłę jeszcze się odbić licząc pewnie na współpracę z Temu i darmowym wentylatorem xd
  • Odpowiedz
@K_eM1: Yanka pomysł na siebie to być nędzną podróbką barona #odyn Niestety budowa solidnego kontentu na tak zapachanym yt róznego rodzaju materiałami bez dram i podczepień się pod większego (o czym doskonale wie #korsir) graniczy z cudem.
  • Odpowiedz
  • 17
@K_eM1: i ta kwestia że wszystko zaczęło się sypać po chorwacji, to nie prawda

wszystko zaczęło się jak wbił 10k subów i ego top wjechało, budowa busa - ego top
nic do niego nie docierało, ciągłe kłamanie i mówienie że jest się szczerym, ja go do pewnego momentu serio lubiłem, typ był na swój sposób pocieszny, teraz jest dla mnie po prostu błaznem internetowym
  • Odpowiedz
@Halinek: jak w czerwcu byl wypad Korsira Janka i Chylozaura do Chorwacji to poznali Polakow ktorzy zgubili zloto na plazy, gdy je znalezli to w podzience ugoscili ich w hotelu. Znajomi tych Polakow ktorzy byli w tym samym hotelu wyjechali dzien wczesniej i pozwolili im przenocowac w swoim pokoju. Janek z Chylozaurem napruli sie (bo za darmo) i wszyscy spali w tym pokoju a rano wpadly tam pokojowki i zrobil
  • Odpowiedz
@kaczormistrz: mała poprawka wbili bez wiedzy i pozwolenia tej pary, wyszło z człowieka to co najlepsze, czyli jak nie moje i za darmo to nie szanuje i narobię wiochy, przecież nikt się nie dowie. Uprzedzając gdyby im pozwolili to obsługa by wiedziała i do 12 by na luzie mogli być.
  • Odpowiedz