Wpis z mikrobloga

Wiem, że duda zawetuje i prawa kobiet zostaną przywrócone najwcześniej po wyborach prezydenckich, ale i tak się cieszę, że przeszły te projekty (poza tym od trzeciej drogi bo to xD).

#sejm
  • 31
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@emerald-city tylko że to nie jest kompromis xD kompromis jest wtedy kiedy aborcja jest dostępna na życzenie i ktoś kto chce ją zrobić to ją robi, a ten co nie chce jej nie robi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@dzkeson ah, Ty nie wiesz biedaku. Prowadziłam te dyskusje milion razy (w tym o antykoncepcji wczoraj, przeczytaj sobie). Nie chce mi się po raz kolejny więc u mnie we wpisach panuje cenzura :)
  • Odpowiedz
@Amishia: Po 1. wątpię że Czaskoski będzie prezydentem
Po 2. Nawet jak będzie to co? Wprowadzi ustawę sprzeczna z konstytucją? XD

Chcecie aborcji na żądanie to zmieńcie konstytucje. Jaki to paradoks, że Ci co najgłośniej krzyczeli "konstytucja, konstytucja" już w pierwszych zgłoszonych ustawach chcą ją łamać xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 18
@dzkeson ale nie dopisuj sobie xDDD

Art. 38 brzmi: Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.

Nic tam nie ma o poczęciu, manipulancie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przypominam, że w Polsce prawa nabywa się w momencie narodzin. Więc niestety, kłamiesz i manipulujesz
  • Odpowiedz
@Amishia: Nabywasz prawa administracyjne, a nie to czy jesteś człowiekiem czy nie jesteś człowiekiem xD

Racja, racja, nie sprawdziłem, już się nie unoś lewarku
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@dzkeson jesteś płodem człowieka* to różnica. Płodem zależnym od osoby w ciąży, która jeżeli chce to może przerwać ciążę. A niebawem będzie mogła przerwać ją w ramach podstawowej opieki zdrowotnej ()
  • Odpowiedz
Nie chce mi się po raz kolejny więc u mnie we wpisach panuje cenzura :)


@Amishia: Widzę właśnie, że ciekawa dyskusja tutaj. Połowa komentarzy usuwana. Dobrze robicie lewica, jest dobrze. Skoro nie chcesz drugi raz się rozpisywać to po co kolejny wpis o tym samym dodajesz? :D
  • Odpowiedz
Nabywasz prawa administracyjne, a nie to czy jesteś człowiekiem czy nie jesteś człowiekiem xD


@dzkeson: to ciekawe, że 800+ niby wypłacane na "każde dziecko" nie jest wypłacane od momentu zalania formy XD

projekty (poza tym od trzeciej drogi bo to xD).


A ja z tego się najbardziej cieszę, rzygam dudą i jego "głosowało na mnie 10mln polaków więc jestem wolą narodu" i z przyjemnością bym mu wsadził wynik referendum w twarz.
  • Odpowiedz