Wpis z mikrobloga

109 879 + 105 + 145 = 110 129

145 - Rowerowe zwiedzanie Piaseczna

105 - Dwa kółka po Singeltracku Bagno Pulwy, udało się na zejść poniżej 25 minut i zdobyć wysokie 176 miejsce na 513 osób na segmencie na stravie ( ͡º ͜ʖ͡º) Dalej wiosenna eksploracja Rząśnika i Narwi w Rogóźnie. Było też sporo odhaczania jakiś bocznych ścieżynek do wandrer.earth (czyli strona, która zlicza m.in. procent dróg, które przejechaliśmy na rowerze w danej gminie czy województwie) Gmina Rząśnik dobija już u mnie pod 90% zapełnienia, więc pewnie będzie to jeden z faworytów do atakowania jakiejś gminy na 100% zaliczenia. No ale najpierw trzeba jeszcze popracować nad mapą w OSM w tym rejonie, bo widać że dawno nie aktualizowana, choćby trafiłem na tej trasie sporo odcinków polnych, które nie istniały w terenie.

#kwadraty
Max square: 63x63
Max cluster: 5424
Total tiles: 13062 (+13, +0)

#rowerowyrownik #gravel #100km #wandrer

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 109 879 + 105 + 145 = 110 129

145 - Rowerowe zwiedzanie Piaseczna

105...

źródło: Wiosenny Rząśnik i Rogóźno & Polna Plewica50

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
odhaczania jakiś bocznych ścieżynek do wandrer.earth

trafiłem na tej trasie sporo odcinków polnych, które nie istniały w terenie.


Na mapie jest droga prosto przez te mokradła ¯\(ツ)/¯ Ktoś chyba jakieś rowy oznaczył na mapie jako drogi
SnikerS89 - >odhaczania jakiś bocznych ścieżynek do wandrer.earth
trafiłem na tej tra...

źródło: z5

Pobierz
  • Odpowiedz
@SnikerS89: jak wygląda singeltrack po roku? Są wykonywane jakieś prace odnawiające nawierzchnię (może nie są potrzebne)? Byłem tam przed otwarciem na szosie i po przejechaniu powiedziałem sobie że kupię MTB ale czasem korci spróbować :)
Co do PGR-u, to teren jest pilnowany w jakiś sposób?
  • Odpowiedz
  • 1
@rysiekMR: Jest chyba nawet lepiej niż po otwarciu. Widać, że były jakieś remonty, na wielu ostrzejszych zakrętach jest uklepany taki nowy gruby żwir, a nawet gdzieś w dwóch miejscach wyglądało jakby odrobinę betonu na bandach wylali. Tylko raz mnie bujnęło na sypkim przy poboczu na tej trasie, no całkiem gravelowy to singeltrack :)

Co do PGR-u, brama była otwarta, budynek zaraz za wjazdem jest zamieszkały, dalej w jednym z hangarów jest
  • Odpowiedz