Wpis z mikrobloga

Lecimy!

Dziękujemy wszystkim za wspieranie naszej inicjatywy #stopdoplatom

Jak możesz pomóc nie wychodząc z domu?
- informuj w mediach społecznościowych na wallach i pod postami posłów jakie efekty przyniesie BK0%
Pod pierwszym wpisem było prawie 3k plusów, jakby chociaż połowa z tego napisała chociaż jeden wpis i polajkowała kilka postów ANTY-BK0% to byłby moim zdaniem duży efekt. W Polskiej polityce nie trzeba być dużą siłą, wystarczy być głośnym i widocznym!

- piszcie maile do posłów i działaczy z zapytaniami o ustawę o brak konsultacji z ludźmi i o zagrożeniach idących z wprowadzeniem tej ustawy
Panu Krzysztofowi już psycha siada co było widać w Radio ZET

Jaki plan na przyszłość:
- zaproszenie do współpracy polityków i działaczy [już udało się kilku wciągnąć w to. Dogaduję obecnie z Janem Mencwelem możliwość połączenia się z protestami z Razem bo sami też coś chcą zorganizować]

- zorganizowanie protestu na miejscu w Warszawie, wstępnie myślałem by przeprowadzić po prostu kampanię informacyjną przed Pałacem Prezydenckim.
Bo jest o czym informować, musimy przedstawić program takim jakim w rzeczywistości jest, a nie takim jakim sprzedaje je Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Przypominam cele:
1. Wycofanie wszelkich dopłat deweloperom i bankom
2. Wycofanie się z "Miejsce parkingowe bez centralnego planowania"
3. Dymisja Krzysztofa Hetmana

Profil na FB
https://www.facebook.com/@stopdoplatom

#stopdoplatom #nieruchomosci #bk2 #bk2procent #koalicjadeweloperska
loczyn - Lecimy!

Dziękujemy wszystkim za wspieranie naszej inicjatywy #stopdoplatom
...

źródło: janek

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@TurboDynamo Od czegos trzeba zacząć.
Wiadomo lepiej teraz kręcić bekę, nieruchy zrobią +30% a później płaku płaku „ej mirki gdzie jakas praca w Holandii bo mnie nie stac na wynajem”. Tak lepiej nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loczyn: do urzędu warto pisać przez ePUAP. Maila w teorii olać nie mogą, w praktyce bywa różnie. Pismow dowolne przez ePUAP ma od razu urzędowe poświadczenie doręczenia i trudno na nie nie odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@loczyn: myślisz, że rządzący nie wiedza do czego to doprowadzi? Wiedza dokładnie i dlatego pchają tego typu pomysły do przodu. Fundusze inwestycyjne już czekają na wykupywanie całych osiedli i pchanie Polaków w wieczny wynajem. Ludzie sami takich wybrali w demokratycznych wyborach xd
  • Odpowiedz
  • 0
@paul772 1k w jeden dzień. Zakładam, że nie jeden nie ma FB lub po prostu nie chce korzystać.
Do sejmu wchodzili ludzie z mniejszym poparciem niż nasza sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z resztą cokolwiek robimy. Nie uda się to trudno, ale będziemy spać spokojniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@gerypl89 Wiem, ale już kilka razy było tak, że widząc kałszkwał rezygnowali z pomysłu bądź chociaż trochę modyfikowali.
Nawet głupie limity z metra już by sporo dały.
  • Odpowiedz
A czy jest już jakaś lista posłów i senatorów, którzy zagłosują przeciwko? Wiadomo, że całe Razem i Konfederacja oraz część posłów i senatorów z Lewicy, ale czy PiS lub TD wydały już oświadczenia w tej sprawie? Może też uda się uzyskać poparcie części osób z KO. Poza tym jest jeszcze jeden bezpiecznik zwany wetem prezydenckim, dlatego może warto uderzyć z inicjatywą bloku do otoczenia prezydenta.
  • Odpowiedz
Od czegos trzeba zacząć.

Wiadomo lepiej teraz kręcić bekę, nieruchy zrobią +30% a później płaku płaku „ej mirki gdzie jakas praca w Holandii bo mnie nie stac na wynajem”. Tak lepiej nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@loczyn: skoro jesteś pewny że nieruchy wzrosną o 30% to dlaczego jeszcze nie załadowałeś w nie wszystkich oszczędności? xD
  • Odpowiedz
  • 3
@TurboDynamo A czy mowilem ze nie jestem zapakowany?
Po prostu nie jestem egoistą i mam dość szarych komorek by rozumieć jakie koszta społeczne przyniosą tak drogie nieruchomości.
Może gdyby polacy widzieli ciut wiecej niz czubek własnego zapijaczonego kinola to ten kraj wyglądałby lepiej.
  • Odpowiedz
Protest by zadziałał jedynie jakbyśmy palili opony na rondzie gen. Charles'a de Gaulle'a w Warszawie


@loczyn: akurat po zimie mam 4 do spalenia, mogę przywieźć.
  • Odpowiedz
@loczyn najlepiej będzie robić smród na wszystkich wiecach przed wyborami do europarlamentu w tym lokalnie. Przy okazji można poruszyć tematykę migracyjna albo zielonego ładu (chociaż przypał tak trochę z niektórymi iść), jednak dla bólu dupy tych deweloperskich czopków gotów jestem na poświęcenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@loczyn: Dzięki za twoją pracę. Proponuję ci walnąć na grupie obszerniejszego posta, w którym zbierzesz te wykresy i wypowiedzi polityków i dasz ogólne info co się stało po bk2% itd. Tak żeby udostępnić ten post i każdy wiedział o co chodzi. Dodaj trochę emocji żeby proste umysły poruszyć
  • Odpowiedz