Wpis z mikrobloga

Mam małą robotę malarską właśnie i tak się racze sobie rozpuszczalnikiem bożym i mnie naszło na refleksje. Jaki jest tak właściwie endgame olgierdana? W sensie, jakie ma plany odnośnie knura jeśli uda sie rozbić mafie z bielska? Czy planuje potem sam mu "pomagać", czy pozostawi go w ubóstwie i samotności, na które knur zasługuje?

#kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Midnight_Animal: no ja też bym sie ucieszył z dps bo to dla knura jak więzienie

filmy raz na tydzień-dwa jako małe updejty o jego sytuacji wystarczyłyby w zupełności, choć nawet to nie byłoby potrzebne
  • Odpowiedz
@Schlong: no właśnie, a, że DPS to nie więzienie to nikt cię tam siła nie może zamknąć ;) musisz się zgodzić na pobyt ewentualnie być w stanie warzywa i rodzina albo opiekun prawny muszą się zgodzić. A, że knur nie ma rodziny ani emeryturki która by pokryła część kosztów a na dodatek nie chce tam być to tym bardziej nikt go nie przyjmie.
I właśnie dlatego nikt od 3 lat
  • Odpowiedz
  • 0
@Ivan_Sekal: no to w takim razie powinni go zostawić samego, niestety zawsze sie znajdzie jakieś krwawiące serce co bedzie chcieć pomagać tucznikowi a przy okazji zarobić na tym pieniążków
  • Odpowiedz
@Schlong: wiesz gdyby go nikt nie nagrywał i nie spływała by kasa od Sradka to są 2 opcje. Knur wymieknie i sam będzie chciał do DPS albo druga opcja MOPS czy tam MOPR załatwi mu opiekę w miejscu zamieszkania. Wtedy będzie ktoś do niego bodajże 4 razy w tygodniu przychodził i mu robił jedzenie i go mył. No albo co też jest możliwe sradkowi i aronowi sie już to nie
  • Odpowiedz
@Schlong: Opiekunowie też chcą się pozbyć gorącego ziemniaka więc tak czy siak skończy w DPS. Może to i dobrze dla jego bo całkiem zdziczał, a mimo uciążliwości dla personelu będzie sobie mógł chociaż pomitomanić o Warmii mlekiem i miodem płynącej z odsobnikami jak profesor Tomasz jak za dawnych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz