Wpis z mikrobloga

@Liryczne_MMA: wymusiłeś i miałeś pretensje, że Cię strąbił? dla takich jak ty jest miejsce w piekle...oby Ci #!$%@? karę za agresję drogową i odebrali prawko + ubezwłasnowolnienie za brak mózgu..
  • Odpowiedz
a ja sie niechcaco #!$%@?, zatrzymalem, wyszedlem i mu #!$%@? w samoobronie


@Liryczne_MMA: XD
Zatrzymałeś się poszedłeś do typa i mu #!$%@?łeś... przecież to Ty jesteś agresorem jaka samoobrona? Samoobrona to by była jakby on wysiadł i zaczął się pultać i byś mu #!$%@?ł a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
a ja sie niechcaco #!$%@?, zatrzymalem, wyszedlem i mu #!$%@? w samoobronie


@Liryczne_MMA: seems legit xD

mnie strabil pierw i sie przestraszylem, ze chce mi zrobic krzywde


@Liryczne_MMA: tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pójdziesz siedzieć za pobicie XDDDDDD
  • Odpowiedz
ale mnie strabil pierw i sie przestraszylem, ze chce mi zrobic krzywde np


@Liryczne_MMA: hahaha Ty siebie słuchasz? czy ten temat to jakaś prowokacja? bo nie wierzę.

Jak się przestraszyłeś że chce ci zrobić krzywdę to byś odjechał jak najszybciej. weź jakbyś miał zeznawać to nawet nie mów takich rzeczy bo cię zabiją śmiechem, a sąd dowali najwyższą karę jak się da.
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA: przecież to ty go chciales zabić wymuszając mu pierwszeństwo...normalne, że się chlop wkurzył i trąbił żebyś wiedział bo gdybyś wiedział że mu wymuszasz i powodujesz zagrożenie to byś tego nie robił, a ty jeszcze nie dosc ze go pierwszy chciales zabic wymuszajac pierwszenstwo to jeszcze go zatrzymales i chciales pobic...ja gdybym mial taka sytuacje to podejrzewam ze gaz w podloge i albo bym Cię przejechał, albo chociaz urwał drzwi...jeszcze mając
  • Odpowiedz