Wpis z mikrobloga

Wczoraj pół Mirko zasrane wpisami, że "Bosak w Kanale Zero powiedział, że chcą Polexitu"! Problem w tym, że nie powiedział, a nawet pytany się od tego odciął xDDD Natomiast farma trolli ruszyła, setki polubień w kilka minut jak to nas wyprowadzają z UE, gotowe już wpisy z grafikami, tagami, jeden za drugim, mnóstwo komentarzy analizującymi wywiad i wypowiedź której nie było xDDD Jakiś pieprzony absurd. Cóż, agenci prowadzący ładnie się przygotowali, ale nie pykło. Ciekawe tylko czy to skrypty i AI czy ktoś klepał ręcznie?

Trochę pozgłaszałem, trochę pouswano, trochę pobanowano, ale jak widać chyba ktoś się mocno obawia wyborów do PE i znowu 90% dyskusji w sieci to będą kłamstwa na temat Konfederacji xDDD

#polityka #kanalzero #bosak #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy
wojtas_mks - Wczoraj pół Mirko zasrane wpisami, że "Bosak w Kanale Zero powiedział, ż...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Pan Krzysztof Bosak jasno zadeklarował, że jest za wyjściem z Polski z Unii Europejskiej, jednak przy zadanym pytaniu o Polexit świadomie korzysta z frazy "jestem za niepodległością Polski" po to, żeby nie działać niekorzystnie na swoją polityczną pozycję.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: u niego część partii na pewno jest za polexitem np. Braun. Mebtzen natomiast kiedyś mówił że na obecną chwilę bardziej opłaca się być w UE niż z niej wyjść. Także nie ma jasnego stanowiska w tej partii
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: przecież nie powiedzą tego wprost, bo poparcie dla UE w Polsce jest zbyt duże i to byłby ich gwóźdź do trumny. Dlatego tak lawirują xD Ale do marszu w protestach antyUE to są pierwsi XD weź się typie nie ośmieszaj. Zresztą sam pewnie zagłosowałbyś za wyjściem z UE ale uspokajasz ludzi, że nie nieee, moja partyjka nigdy by nie wyszła z UE XD
  • Odpowiedz
  • 2
u niego część partii na pewno jest za polexitem np. Braun. Mebtzen natomiast kiedyś mówił że na obecną chwilę bardziej opłaca się być w UE niż z niej wyjść. Także nie ma jasnego stanowiska w tej partii


@Xefirex: No i to powiedział właśnie.
  • Odpowiedz
  • 1
Chociażby Mentzen i jego piątka: "nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków, UE"


@klawiszs: Są dwa rozwiązania. Albo jesteś głupi, albo nie jesteś głupi i świadomie manipulujesz.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks:

Albo jesteś głupi, albo nie jesteś głupi i świadomie manipulujesz.


Nie możesz cytować słów polityka i porównać to do słów ich wyborcy bo będziesz głupi, albo będziesz manipulował. Wyśmienite.
  • Odpowiedz
  • 0
Jesteś niepoważny i widzisz coś czego nie ma, próbując przypisać mi komentarz kogoś innego.


@MagicznaRuda: No widzisz, to tak jak inni podają jako słowa Mentzena cytat z wyników badań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks:

No widzisz, to tak jak inni podają jako słowa Mentzena cytat z wyników badań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Naprawdę? Więc te słowa nigdy nie padły i powiedział je ktoś inny, a wideo jest sfałszowane i to nie Metzen na nim mówi?

Czy może powiedział coś kompletnie innego?

Biedna konfederacja, zawsze wyjęta z kontekstu i zawsze niezrozumiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz