Wpis z mikrobloga

Jak to w grach tego typu, zaczynam 3 raz nową bazę w #finalfactory :P
- pierwsza: tutorial i ogarnianie tematu - stwierdziłem, że jest za prosto z badaniami i włączyłem tryb hardcore
- druga: tryb hardkorowy okazał się hardkorowy :P badania trwały dwa razy dłużej i dodatkowo jest taki myk: im bardziej oddalasz się od bazy tym bogatsze w zasoby są planety/asteroidy a trzeba się budować dalej bo im wyższy tier badań tym więcej potrzeba bonusa do badań z tychże planet. Nie muszę wspominać, że wrogowie mają tam też odpowiednio wysoki poziom? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego zrobiłem sobie 3
- tryb normalny z trybem pacyfistycznym (czyli spawnują się wrogowie, ale nie atakują bazy) - czyli tak jak lubię. Zatem buduję sobie od nowa wszystko powoli na spokojnie i jest git :)
#gry
acidd - Jak to w grach tego typu, zaczynam 3 raz nową bazę w #finalfactory :P
- pierw...

źródło: 20240412052110_1

Pobierz
  • 3
  • 1
@FrostlyMostly: a okazało się, że w sumie nie jest tak źle :) właśnie robię eksplorację i szukam miejsca na nową bazę. Teraz właśnie doszedłem do takiego etapu, że żeby iść do przodu z badaniami to muszę znaleźć odleglejsze miejsce w którym będzie bonus do badań. Bo jak nie to będzie to mega długo trwało.
Na razie jest git
acidd - @FrostlyMostly: a okazało się, że w sumie nie jest tak źle :) właśnie robię e...

źródło: 20240412065238_1

Pobierz