Wpis z mikrobloga

@Showse: po tym głosowaniu nawet nie będą musiały myśleć o aborcji bo koalicjanci ich tak wyruchają że z tej dziury dzieci nie powstają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myidioci czekaj czekaj, wg twojej logiki pozwolenie na decyzję to decydowanie? Bo widzisz, Lewica chce WOLNOSCI (nie chodzi o partie Wolnosc) wyboru, by kobieta mogła zdecydować. To prawica chce by tego wyboru je pozbawić
@Showse: No tak wydajmy kolejne setki milionów na coś oczywistego bo Hołownia sobie taki spin wymyślił

Łącznie za rozwiązaniami, które łagodzą obecny stan prawny, w tej kwestii jest 65 proc. badanych, a blisko jedna piąta uważa, że prawo nie powinno być zmieniane lub wręcz powinno zostać zaostrzone
@myidioci: i uważasz że to jest ok? No nie jest. O poborze powinni decydować tylko mężczyźni a o aborcji tylko kobiety. Ale tak się nie da

Dlatego można iść na kompromis i aborcja może być tylko dla chętnych, i wojsko też tylko dla chętnych
@Showse:
REferendum mi pasuje:
ZA aborcją jest prawie cała moja bańka znajomych (ludzie po studiach na poziomie)
Ja jestem za aborcją do 9 miesiąca - tylko idioci się wtedy zdecydują ale lepiej przegiąć w tą stronę.
Jestem też za eutanazja po kilku rozmowach z psychoterapeutą , odhaczysz to dają CI zastrzyk ze złotym strzałem czy inny sposób wylogowująCię z tego świata na Twoje życzneie pisemne.