Wpis z mikrobloga

Dodaję wpis jeszcze raz bo włożyłem odblokowany tele do kieszeni i chyba usunąłem. XD

Jako raczej średni fan motoryzacji zwrócę się z prośbą o pomoc do Was. Co byście wybrali? Szukamy typowego tatuśkowozu dostępnego od ręki i mamy 4 opcje (chociaż realnie rozpatrujemy 3)

Używany Opel Combo Life XL, 3 lata, przebiegu mniej niż 100k (w sumie bliżej 50 niż 100), bogate wyposażenie w tym podgrzewana szyba przednia i kierownica co jest mega plusem bo samochód nie będzie garażowany. 1,5 Diesel, 130KM, manual. Jest też trochę tańszy od reszty, sprzedawany przez salon Opla.

Toyota Proace City Verso Long, tańsza wersja z 1,2 benzyną, 110KM, manual oraz 1,5 diesel, 130KM, 8stopniowy automat.

Do tego jest jeszcze nowy Fiat Doblo Kombi, 1,5 diesel, 8stopniowy automat.

Co do samochodu to do dojazdów do pracy (20-25km w jedną stronę z czego część autostrada/eską), do tego na pewno rodzinne wakacje, pewnie czasem wjedzie też do miasta. Wszystkie modele mają na wyposażeniu kamerę cofania i czujniki z przodu co akurat jest spoko bo może nie przesiadamy się z jakiejś yariski, ale no są to już bydlaki.

Wizualnie najbardziej podoba mi się Peugeot Rifter ale czas oczekiwania go niestety skreśla. (,) No i nie ukrywajmy, to jest Daddy a nie Pussywagon. XD

Miło też jak ktoś napisze jakieś uzasadnienie albo napisze co by wykluczył.

#samochody #motoryzacja
  • 8
@WhiteRower Ja ostatnio szukałem minivana i jeżeli masz kasę, to zastanów się nad Chrysler Pacifica. Pali dużo, ale można wsadzić gaz, a komfort jazdy prawdopodobnie znacznie większy w porównaniu do Twoich zaproponowanych aut
@WhiteRower a nie prawda. Ja mam wersję 8 osobowa i w drugim rzędzie mam 3. Muszę zerknąć jak w 3 rzędzie, ale tam chyba są 2. Z przodu nie ma isofix
Edit: W 3 rzędzie nie mam isofix,no ale w drugim są 3 i montowałem tam 3 foteliki
  • 0
@M0lN a widzisz, dzięki za info, ale jak przeglądam to w okolicy pustki albo takie wykraczające za budżet (już pomijając pakowanie w to gazu, co jeszcze podbije cenę)